Masterini on alistanut minut olohuoneen lattialle. Hän on sitonut minut tuolinkaarmiin kiinni enkä pääse liikkumaan kunnolla. Hän katselee julmin silmin tukalaa tilaani. En pysty liikkumaan kunnolla ja kaulapanta kiristää kaulassani. Tunnen sen pinnan jokaisella hengenvedollani.
Masterini kävelee edestakaisin vieressäni. Hän hokee minulle: ”narttu, kiimainen narttu”. Hän tietää miten minut saa anelemaan hänen isoa elintään.
Masterini laskeutuu kasvojeni tasalle. Hän katsoo suoraan silmiini ja nauraa ivallisesti. ”Tiedätkö mitä tuollaisten pikku-narttujen tulee tehdä”, hän kysyy. Minä painan pääni alas: ”en tiedä, Master vastaan. Olen vielä kouluttamatta.”
Masterini silmissä palaa kiihko. Hän löysää talutushihnaani, käy hiuksiini kiinni, nostaa minut polvilleen eteensä, avaan housunsa ja kaivaa ison, suonikkaan elimensä esille: ”Ime, narttu”, hän komentaa.
Vetisin silmin alan lipoa hänen elintään. Livon ylös alas, ja samalla hänen elimensä jäykistyy täysin, koko mittaansa. Masterini tarttuu päähäni ja työntää elimensä suuhuni, syvälle. Ja minä imen, imen hänen kaluaan kiimaisesti, kuten nartun kuuluu. Kuulen miten masterini voihkii, huohottaa. Hänen kätensä liikuttavat päätäni, pitävät minut rytmissä...
Lue koko tarina täältä:
http://eroottisetfantasiat.ilmaisporno.com/alistaminen/alistettu-pikkunarttu/
Alistettu pikkunarttu
masteralistaja
2
3318
Vastaukset
- justparast
Hyvä meininki
- isäntäitsekin
Just oikein, kiimapillut tarvii ankaraa kohtelua
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lindtman I vasemmistohallitus aloittaa viimein Suomen kuntoon laittamisen
Tässä nyt on 3 vuotta seurattu irvokasta kärsimysnäytelmää nimeltään "valtion budjetin tasapainotus by äärioikeisto", ja2222936Missä viipyy persujen lupaama euron bensa?
En edes muista milloin bensapumpussa olisi ollut ykkösellä alkava litrahinta. Missä siis viipyy persujen lupaama euron b1732556Kirje, PellePelottomalle.
Tärkeää olisi luoda ystävyys, että se, jota rakastaa, on samalla paras ystävä ja luotettavin, jolle voi ja uskaltaa luot1091208Voi teitä naisia
Suudeltiin ja nukuttiin toisissamme kiinni mutta pillua ei tullu, ei edes aamulla. t.38vmies1321112- 701068
Lapsien pakko kasteesta on luovuttava.
Eikö olisi parempi siirtää kaste rituaali rippikouluun,kun 15v.tietävät jo itse haluaavatko tulla kastetuksi juutalais-k5831045Martinan hevoset.
Tämä todella kaunis ja ketterä harmaa hevonen jolla monet kilpailut voitetaan ei ole Martinan.Tytär ratsastaa sillä tait2831021Persut jakavat tekoälyllä tehtyjä kuvia maahanmuuttajista somessa
Eivät mainitse, että ovat tekoälyllä tehtyjä. Eivät näe asiassa mitään ongelmaa. Valehtelijapuolue taas vauhdissa. Unka341996Mistä löytyy naisseuraa sinkkumiehelle?
Kertokaapas kokeneemmat mistä löytyis naisseuraa sinkulle. Ihan ois eukko nyt tosissaan hakusessa. Tanssipaikat kun on a20929Hyvä meininki
TTP:ssa väkeä tosi runsaasti paikalla. Hyvää ruokaa jälleen ja munkit ja sima erinomaista. Kiitos yrittäjälle! Hieno Vap22788