Miksi tätä sopupelipalloa pitää aina olla veikkauksen peleissä? Ei tiedä
kuka tekee ja mitä. Nytkin minulta tavalliselta tallaajalta sirvahti paalua sivu suun NOIDEN VITUN PERSEREIKIEN vuoksi! Sopu Sopu jne
Sopuataasko
1
68
Vastaukset
- Varma_voittovihje
Jokaisessa pääsarjassa yli 90 % joukkuesita pelaa sopupelejä. Vedonlyöjä joka ei kuulu sopulimafiaan häviää aina ja varmasti, mikäli pelaa todennäköisyyksien mukaan. Tuomarien sopupelaaminen on haluttu erityisesti varmistaa säännöillä, jotka antavat yksinvallan ohjata otteluita haluttuun suuntaan. Rankkareita ja ulosjoja vihelletään paljon enemmän täysin järjettömämiä ja vastaavasti törkeitä virheitä jätetään valtavat määrät tuomitsematta.
Paras tapa voittaa vakiossa on laittaa jokaisen pelikierroksen kohdalla vedonlyöntiin suunnitellut rahat talteen, jolloin muutamassa vuodessa voi voittaa auton ja vielä matkarahat koko perheelle.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ikävöin sinua kokoyön!
En halua odottaa, että voisin näyttää sinulle kuinka paljon rakastan sinua. Toivon, että uskot, että olen varsin hullun614448KALAJOEN UIMAVALVONTA
https://www.kalajokiseutu.fi/artikkeli/ei-tulisi-mieleenkaan-jattaa-pienta-yksinaan-hiekkasarkkien-valvomattomalla-uimar1533303Kadonnut poika hukkunut lietteeseen mitä kalajoella nyt on?
Jätelautta ajautunut merelle ja lapsi uponnut jätelautan alle?572602Jos sinä olisit pyrkimässä elämääni takaisin
Arvelisin sen johtuvan siitä, että olisit taas polttanut jonkun sillan takanasi. Ei taida löytyä enää kyliltä naista, jo492564- 1122335
- 241903
- 241691
- 301636
- 1691550
- 361275