ao;ssa pössytellään

customs

Jämsänkosken ammattioppilaitoksessa on ihan julkisesti pössytellään kannabista välitunnilla.
Ja kukapa tietää välitetäänkö muitakin laittomia huumeita siinä samalla.
Varma tieto, poliisin kannattaisi myllätä koko paikka perusteellisesti tai lähinnä huumekoirien.
Hittejä löytyisi varmasti.

9

266

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • 5555557777

      Mistä ne saavat sitä kun pileripoika lähti Jyväskylään,hakevatko sieltä.Kuka kasvattaa.

      • neljänlapsenäitee

        onhan siellä myllymäes talli karvanaamoja, vai miten ne sitä pyörittää, kukkia myymälläkö


    • Eimikääntuoreuutinen

      Siellä on aina pössytelty, jo 1970-luvulla. Kyllä noita narkkarinalkuja riittää joka opiskelupaikkaa.

      • laindbainee

        Ei varmaan näin yleisesti,häiritsee valtavasti asunto-osakeyhtiöissä.Autoralli yötäpäivää.


    • diiii

      Antaa poikien pössytellä

    • lllrrrnn27

      Eipä taida polliisia kiinnostaa.Muutenkin yleistynyt Jämsän seudulla valtavasti.Kasvatellaan ihan yleisesti,pillerikauppa pyörii.
      Himoksessakin iltapäivällä nainen sanoi miehelleen "Hae meille pilleriä,mies vähän kurtisti otsaa kun huomasi sivullisten kuulevan,nainen sanoi no hae sit kaljaa"
      Voisi sielläkin polliisi välillä koiran kanssa käydä.

    • Vanhajuttuikäväkyllä

      Niin pössyteltiin Harjullakin kun siellä opiskelij ja pössytellään edelleen. Yksi entinen oppilas jopa käy edelleen myymässä siellä nurkilla porukalle.
      Eipä ole ketään kiinnostanut, edes tätä myyjää itseään. On tuosta nimittäin muutamatkin sakot ottanut (ja jättänyt maksamatta).

    • Piririririi

      Ei pössytellä ao:ssa kun siinä kävelytiellä mikä menee koulujen läpi. Tarkkuutta kirjoitteluun. Se ei ole ao:n aluetta.

    • gggggggoo

      Riehuvat kaiken yötä ryypäten,häiriten naapureita J;koskella.Kenenkähän kakaroita ovat.Poliisitkin on käynneet.Ei mitään apua.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mies, miksi et vaikuta halukkaalta?

      Ihmeellistä käytöstä mieheltä. Toki et ole mikään teinipoika enää.
      Ikävä
      101
      1641
    2. 210
      1517
    3. Ikävä on häntä

      Josta on tullut niin tärkeä ja rakas. Olisinko onnellinen hänen kanssaan. Ne rakastavat silmät jotka mua katsoo aina jos
      Ikävä
      59
      1010
    4. Minkä kultakimpaleen

      Menetän jos en saa häntä. Joku muu saisi nauttia siitä hellyydestä, huumorista ja intohimosta. Ehkä hän ymmärtää nyt mik
      Ikävä
      31
      990
    5. Terveystalon lääkärit ylilaskuttaneet

      Tämän pörriäiset osaavat, laskuttamisen. Terveystalo myöntää asian. https://www.hs.fi/suomi/art-2000011134269.html "K
      Maailman menoa
      55
      809
    6. En kai koskaan saa sinua

      Koska et usko että riitäisit minulle. Olet aina pitänyt itseäsi liian risana ja heikkona. Katkot korkeutesi, ja poraat k
      Ikävä
      49
      771
    7. Helppo selvittää onko oma täällä

      Laittaa yhden selvän kysymyksen ja jos kukaan ei osaa vastata, niin oikea ei ole täällä. Saa käyttää vapaasti hyödykse
      Ikävä
      49
      765
    8. Tykkäsit nainen

      Aina eniten lähetyssaarnaajassa, muistan miten nautit!😎😚 meidän pitää päästä vielä kokemaan se.
      Ikävä
      36
      725
    9. The Summit Suomi: Maxie avaa hyytävästä tilanteesta kuvauksissa: "Veri roiskui ja tajusi, että..."

      Oletko seurannut The Summit Suomea? Tykkäätkö vai et tai mitä mieltä ylipäätään olet sarjasta? Moni katsoja on kaikonnut
      Tv-sarjat
      5
      712
    10. Kerroppas nyt

      M mies, että kenestä sinä oikein tykkäät, niin saadaan tämä asia muillekin selväksi 😉
      Ikävä
      54
      702
    Aihe