Moro Minulla on tällainen puhelin: http://www.gsmarena.com/lg_wine_smart-7451.php
Tarjolla on sovelluspäivityksiä, kannattaako ladata Safety care?
Ohjelmistopäivitys varmasti aina kannattaa ladata?
Ja mistä näen tekstiviestin tiedot, esim. jos se on lähetetty moneen eri numeroon. ?
Olen hakenut kaikki kohdat läpi, mutta en sitten millään löydä. vanhassa nokian puhelimessa olikin helppoa.
sovelluspäivitys ja ohjelmistopäivitys
päivityksiäLG
3
<50
Vastaukset
- kaikkikannattaaaina
Kaikki kannattaa aina ladata.
Tekstiviestitiedot näkee sieltä mistä viestejä voi lukea. Muuta paikkaa ei ole. - päivityksiäLG
Moro Kiitän. Kaikki aina? - selvä. Mutta kun en löydä tässä puhelimessa, nokian tavallisessa puhelimessa löytyi.
- kaikkivaansinne
Juu kaikki vain niin tietoturva pysyy parempana. Älypuhelin on pieni tietokone eli tarvitsee päivityksiä jotta tietoturva-aukot saa korjattua.
Jos tuota viestihommaa ei löydy niin silloin sitä ei ole tässä.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lindtman I vasemmistohallitus aloittaa viimein Suomen kuntoon laittamisen
Tässä nyt on 3 vuotta seurattu irvokasta kärsimysnäytelmää nimeltään "valtion budjetin tasapainotus by äärioikeisto", ja1742618Missä viipyy persujen lupaama euron bensa?
En edes muista milloin bensapumpussa olisi ollut ykkösellä alkava litrahinta. Missä siis viipyy persujen lupaama euron b1482387Kirje, PellePelottomalle.
Tärkeää olisi luoda ystävyys, että se, jota rakastaa, on samalla paras ystävä ja luotettavin, jolle voi ja uskaltaa luot1021082- 64901
- 65849
Mistä löytyy naisseuraa sinkkumiehelle?
Kertokaapas kokeneemmat mistä löytyis naisseuraa sinkulle. Ihan ois eukko nyt tosissaan hakusessa. Tanssipaikat kun on a19747Martinan hevoset.
Tämä todella kaunis ja ketterä harmaa hevonen jolla monet kilpailut voitetaan ei ole Martinan.Tytär ratsastaa sillä tait220734Persut jakavat tekoälyllä tehtyjä kuvia maahanmuuttajista somessa
Eivät mainitse, että ovat tekoälyllä tehtyjä. Eivät näe asiassa mitään ongelmaa. Valehtelijapuolue taas vauhdissa. Unka274727Voi teitä naisia
Suudeltiin ja nukuttiin toisissamme kiinni mutta pillua ei tullu, ei edes aamulla. t.38vmies86720Hyvä meininki
TTP:ssa väkeä tosi runsaasti paikalla. Hyvää ruokaa jälleen ja munkit ja sima erinomaista. Kiitos yrittäjälle! Hieno Vap22678