Minkälaisista rinnoista pidät?

tisutmielessä

Eli tää kysymys on ehkä enemmän transvestiiteille. Minkälaiset silikonirinnat sinulla on ja mitä pidät niistä? Olen hankkimassa sellaisia, ja kuulisin mielelläni muiden mielipiteitä ja kokemuksia??

2

155

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Ebay:stä on tullut hankittua parit silikonit. Ensimmäiset olivat sellaiset pisaran malliset C -kokoiset. Ihan mukavat ekoihin kokeiluihin. Niiden huonopuoli oli se että niiden ihoa vasten tuleva pinta oli suora. Eli ne eivät "istuneet" kunnolla, jäivät irti ihosta isolta alueelta. Toisena tilasin kolmion malliset D -kokoiset. Niiden sisäpinta on kovera, eli siinä on kolo omille "tisuille". Ne istuvat mukavasti paikalleen, ovat nytkin päällä. Olen nukkunut niiden kanssa monta yötä. Paras puoli on siinä, että emäntäkin pitää niistä. Ollaan yhdessä käyty liivi- ja alusasuostoksilla muutaman kerran. Jos olis varaa, niin ostaisin sellaiset vielä enemmän oikeannäköiset, joissa on sellainen ihoon tarttuva "tarra".

      • hgfdtdstrcdt

        Nuo ensimmäiset taisi olla melkoisen kovaa silikonia jos jäi irti ihosta. Kyllä silikoniproteesien materiaali pitäisi olla niin pehmeää että suora pintakin kaartuu rintakehän malliseksi.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Anteeksi

      että tein pahaa sulle. En ole täysijärkinen.
      Ikävä
      176
      1747
    2. Ketä naista se poju tällä hetkellä vetää höplästä

      Sillä kun pitää aina olla joku höplästä vedettävä kierroksessa
      Ikävä
      347
      1298
    3. Milloin olet viimeksi ollut hänen..

      Lähettyvillä??
      Ikävä
      67
      1197
    4. Tappio Rydmanille

      Ei pystynyt Wille saamaan tahtonsa läpi. https://www.hs.fi/politiikka/art-2000012093775.html
      Perussuomalaiset
      201
      959
    5. Milloin näit kaivattusi viimeksi?

      Mitä olisit halunnut tehdä tai sanoa hänelle?
      Ikävä
      45
      915
    6. Missä tapasit kaivattusi

      ensimmäisen kerran?
      Ikävä
      57
      832
    7. 69
      788
    8. Sometähti villisika-Seppo on kuollut

      Suomussalmella lemmikki­eläimeksi virallisesti hyväksytty villisika Seppo on kuollut. https://yle.fi/a/74-20232445
      Suomussalmi
      38
      738
    9. Aattelin nainen

      Jos oppisin puhumaan. Rehellisesti, rennosti ja hetkessä.
      Ikävä
      119
      674
    10. J-mies, miten voit olla niin varma siitä

      että minä olen juuri se nainen, kenen ajattelet ja haluat minun olevan, se kenelle avaat ajatuksiasi ja tunnustat syvimp
      Ikävä
      79
      660
    Aihe