Minkälaisista rinnoista pidät?

tisutmielessä

Eli tää kysymys on ehkä enemmän transvestiiteille. Minkälaiset silikonirinnat sinulla on ja mitä pidät niistä? Olen hankkimassa sellaisia, ja kuulisin mielelläni muiden mielipiteitä ja kokemuksia??

2

155

    Vastaukset 2

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Ebay:stä on tullut hankittua parit silikonit. Ensimmäiset olivat sellaiset pisaran malliset C -kokoiset. Ihan mukavat ekoihin kokeiluihin. Niiden huonopuoli oli se että niiden ihoa vasten tuleva pinta oli suora. Eli ne eivät "istuneet" kunnolla, jäivät irti ihosta isolta alueelta. Toisena tilasin kolmion malliset D -kokoiset. Niiden sisäpinta on kovera, eli siinä on kolo omille "tisuille". Ne istuvat mukavasti paikalleen, ovat nytkin päällä. Olen nukkunut niiden kanssa monta yötä. Paras puoli on siinä, että emäntäkin pitää niistä. Ollaan yhdessä käyty liivi- ja alusasuostoksilla muutaman kerran. Jos olis varaa, niin ostaisin sellaiset vielä enemmän oikeannäköiset, joissa on sellainen ihoon tarttuva "tarra".

      • hgfdtdstrcdt

        Nuo ensimmäiset taisi olla melkoisen kovaa silikonia jos jäi irti ihosta. Kyllä silikoniproteesien materiaali pitäisi olla niin pehmeää että suora pintakin kaartuu rintakehän malliseksi.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mikä kaivatussasi ärsyttää

      Juuri nyt, tällä hetkellä?
      Ikävä
      103
      1241
    2. Salaisuudet paljastuu

      Viimeiset hetket meneillään ottaa yhteyttä. Kertoa totuus ja selvittää asioita. Viimeiset hetket meneillään jos joku
      Ikävä
      93
      862
    3. Poliisi pamputti Variskankaalla

      Mistä lie alkanut ja miksi poliisit kutsuttu, mutta mielestäni hyvin toimittu. Jos haluaa rähistä eikä rauhoitu puheella
      Kajaani
      31
      784
    4. vapaa

      sana :) 🚮
      Ikävä
      66
      693
    5. Karita Tykkä mennyt kihloihin.

      Onnittelu kuuluu hänelle ja tulevalle aviopuolisolleen.
      Kotimaiset julkkisjuorut
      93
      616
    6. 32
      605
    7. S-ryhmän ihmisoikeuslinja ei kestä omaa hankintaketjuaan

      S-ryhmän Israel-boikotin suurin uskottavuusongelma löytyy yllättävän läheltä, SOK:n omien tuotemerkkien hankintaketjuist
      Maailman menoa
      16
      574
    8. Nainen tosi ikävä sua

      Näkispä edes ohimennen
      Ikävä
      18
      558
    9. Haavoittuvuutesi on aseista riisuvaa

      Harmi, etten voi osoittaa sinulle tunteita. Hyvää yötä miehelle. Naiselta
      Ikävä
      43
      523
    10. Rakennus myynnissä

      Joko se loppuu mehtä hallitus sumilta?
      Suomussalmi
      10
      466
    Aihe