......että mikä linuks on sellainen, jossa toimii 4-G mokkula huawei 5776?
Muuten en jätä teitä rauhaan koskaan!
Muuten en jätä teitä rauhaan koskaan!
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
Kuinka monta ketjua suunnittelit aloittaa tästä samasta aiheesta, niitä lienee jo nyt puolenkymmentä? Odotamme vastausta runsaalla mielenkiinnolla. Siis että kuinka pönttö voikaan joku olla.
Toimii kaikissa linuxeissa ja ohjeetkin olet jo saanut. Olet vain ilmeisesti liian tyhmä kyetäksesi noudattamaan selkeitä ohjeita.
Mutta Windowsin käyttäjillä ei kuulemma toimi.
Risti-idiootti, nyt on lauantai ja viikonloppu, korkkaa pullo ja juo itsesi änkyräkänniin! Säästyisi palsta asiallisemmille viesteille vielä huomennakin. Tee tämä palvelus!
Huutonaurua!
No, miten se laitetaan toimimaan? Yhtään ohjetta en ole vielä saanut.
Yhdistät wlan verkkoon, jos et osaa niin ohjeet on sitä varten.
Nämä huawein mokkulat taitaa olla niitä rajoitettuja jotka ei edes usb piuhalla osaa kytkeytyä joten langaton verkko on ainut mahdollisuus, no se ainakin toimii.