Soittelivat Soneralta eilen, oli sen luokan kusetusta ja valehtelua se puhelu, eivätkä ikinä toimittaneet lisätietoja. Että jos en olisi töissä, niin pitäisin sitä yksipuolisesti sitovana tilauksena levittää Soneran nimissä disinformaatiota, vihapuhetta ja trollata niitä täysin kasvottoman törkeästi, sekä mahdollisesti ohikulkiessani ihan viihteen vuoksi harrastamassa psykologista ja henkistä adistelua ja kiustaamista henkilöön.
Vittu mitä sikoja siellä Soneralla. Jos Soneran toiminnassa ei ole mitään moraalia tai selkärankaa, niin ei sitten munkaan toimissa tarvitse olla.
Sikailut sikailuna.
Jos ne vielä koittaa sitten kusetuslaskuttaa tuosta puhelusta, niin sitten saavat tuplasikailut. Sen jälkeen tavoitteena on se, että käyn sen verran sikailemassa noissa myymälöissä, että toivon ettei henkilöstö enään uskalla tulla niihin töihin.
No, eipä ole Sonera ainoa puhelinoperaattori joka harrastaa täysin moraalitonta valehtelua kusetusta ja piiloutuu kasvottoman kusipäisyyden ja 'asiakaspalvelun taakse'. Toisaalta, jos kerran työskentelet kyseisen paskafirman leivissä, niin sitten ei kannata ihmetellä jos tapahtuu "ikäviä täysin satunnaisia yksittäistapauksia". Olette ihan itse aiheuttaneet sen.
Soneran epäasiallinen toiminta
Kosto-Soneralle
1
144
Vastaukset
- bnbnbnbnbnnbbn
Jos nyt kuitenkin hakisit vain apua noihin vihanhallintajuttuihin? Se on ainoastaan operaattori, ei sen kummempaa tai ihmeellisempää. Ihan rauhassa vaan nyt ihan oikeasti.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 908150
Yritystuet 10 mrd. vuodessa, eli yrittäjäriski valtiolla kuten kommunismissa
Pelkästään Viking Linen viinanhakuristeilyitä sponsoroidaan 20 miljoonalla eurolla vuosittain. Dieselin verotukikin on948008Sture Fjäder haluaa tuensaajien nimet julki
Kokoomuspoliitikko haluaa yli 800 euroa kuukaudessa tukia saavien nimet julki. Ehkä olisi syytä julkaista myös kuvat? h1726161- 125383
Luotathan siihen tunteeseen, joka välillämme on?
Uskothan myös, että se kestää tämän? Kaipaan sinua valtavasti. Vielä tehdään yhdessä tästä jotain ihmeellistä ja kaunist585168En saa sua mielestäni vaikka tekisin mitä
Mikä tähän auttaa.. ei mikään. Edes aika. Kaivan sut kohta vaikka kivenkolosta että saan kysyä haluatko sinäkin💛224241Onnettomuus
Hukkajärventiellä kolaroi lavetti ja henkilöauto. Uutista ei missään! Hys hys ollaanko hiljaa tästäkin?53990- 373865
- 373789
Ruotsalaistoimittaja: "Sanna Marinin saunominen saa minut häpeämään"
Sanna Marinin kirja saa täyslaidallisen ruotsalaislehti Expressenissä perjantaina julkaistussa kolumnissa.....voi itku..513637