Onko meidän Jorma vaihtanut moottoripyöräkerhon valokuvaukseen.Oli ottanut HäSalle kuvan kerhon naisten hopeajoukkueesta.Onhan se hyvä että nämä hyvät veljet ottivat Jorken siipiensä suojaan.Toivotaan että Salon Juhno ei saanut lopputiliä sen takia kun HäSa sai näin kovan ammattilaisen.
ONKO HASSINEN HäSan VALOKUVAAJA
jormaosaa
993
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 9
Vanhimmat
Moniosaajista Tavastehus tunnetaan.
Pikkaisen pitää Jorman harjoitella kuvaamista,aika suttuinen kuva.Ehkä tämä juorukello kuvaaja voisi opettaa,olettehan molemmat samaa kaliperia.
Hoitikohan Pravda ennakonpidätyksen ym. , vai oliko suttukuva tutustumislahja?
Ei ole.
Täytyy laittaa se yksi eläkeläinen tutkiin onko Jorma varmasti maksanut verot.Jos ei ole niin menee tekemään siitäkin valituksen poliisille.Samalla tämä eläkeläinen voisi tutkia omat veronsa että onko kaikista saaduista tuloista tullut maksettua.Jos omat asiat ei kunnossa niin tekee siitäkin rikosilomoituksen,tuntuu siltä että voisi vaikka tehdä.Sillä on varmaan piikki auki poliisilaitoksella näille valituksille.
Kiitos kun kysyit soita kilauta aamiaiselle.
Voi teitä pölhöpersut, se on manageri.
Onko valokuvaaja manageri?
Jorma on monitaituri.