pedofiililesbo iski Oulussa

kiimainenlepakko

http://www.iltasanomat.fi/kotimaa/art-2000001136258.html

"OIKEUDEN mukaan nainen ahdisteli samaan pöytäseurueeseen kuulunutta naista oululaisen ravintolan wc-tiloissa vuoden 2013 helmikuussa.

Oikeuden mukaan nainen painoi uhrinsa yllättäen vessan seinää vasten, minkä lisäksi hän sanallisista ja fyysisestä vastustelusta huolimatta työnsi sormensa uhrin sukupuolielimen sisälle.
Uhri onnistui työntämään naisen etäämmälle sekä poistumaan tilanteesta. Uhri koki kipua.


OULUN käräjäoikeus tuomitsi naisen maksamaan uhrille kivusta, särystä ja loukkauksen aiheuttamasta kärsimyksestä yhteensä 1800 euroa. Nainen joutuu myös maksamaan uhrin yli 2650 euron oikeudenkäyntikulut."

1

57

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • viisas_

      Missään ei sanota, että uhri olisi lapsi. Eiköhän kyse ole ihan vaan "tavis" raiskaajasta. Hyvä että sai tuomion.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Eläkeläiset siirrettävä muuttotappioalueille

      Joutoväki pois ruuhkauttamasta elättäjien arkea. Samalla putoaa jokaisen asumiskulut ja rahaa jää enemmän kuluttamiseen.
      Maailman menoa
      393
      2976
    2. SDP pelastaa uppoavan Suomen

      2027 kun SDP voittaa ylivoimaisesti vaalit alkaa Suomen uusi raju syöksy kohti täystyöllisyyttä ja turvallisempaa yhteis
      Maailman menoa
      66
      2334
    3. Kauppalehti - Törkeä skandaali paljastui: Espanja käytti EU-rahoja ihan muuhun kuin piti

      Espanja on käyttänyt miljardeja euroja EU:n elpymisavustuksia eläkkeisiin ja sosiaalimenoihin – ja pyytää lisää. Espanj
      Maailman menoa
      78
      1989
    4. Jopa Espanjassa talous kasvaa, Purra vain irvistelee

      Huomaa kuinka Purra on Suomen historian huonoin miniseteri, joka ei ole saanut aikaiseksi kuin tuhoa, Siis jopa vasemmis
      Maailman menoa
      116
      1716
    5. Mitä haluaisit sanoa hänelle tänään?

      Kerro tähän viestisi. 🍭🍡🍦
      Ikävä
      140
      1572
    6. Minkä ikäinen

      on kaipaamasi ihminen? Minä vuonna syntynyt?
      Ikävä
      70
      1198
    7. Uuden upotuskasteen vaiettu ongelma

      Alkuseurakunnan kaste oli useamman vuosisadan upotuskaste, joka toimitettiin joko ulkona luonnon vesistöissä tai kasteki
      Kaste
      102
      1039
    8. Raiskaukset loppumaan?

      Onko kenelläkään tiedossaan tuloksellisia keinoja saada väkisinmakaaminen loppumaan tai edes vähenemään? Lainsäädännön
      Sinkut
      268
      993
    9. Tsemii Pete ja Linda! Tässä tärkeät kellonajat Euroviisut-viikon ohjelmista tv:ssä!

      Euroviisut järjestetään Wienissä Itävallassa 12.-16. toukokuuta. Tsemii Pete ja Linda kisaan! Vetäkää Suomelle voitto Li
      Euroviisut
      12
      992
    10. 40
      864
    Aihe