Kohta ne tuo tykkinsä tänne ja yrittää työntää meidät saastaiseen sotaansa Venäjää vastaan. Helvettiin joka jenkki Suomesta. Lisäksi jenkit vie työpaikat. Haisevat jenkit, lähtekää vetämään.
Vastaukset 9
- kkttjj
Hyvähän niitten on hillua täällä kaukana maastaan .
- iioop
Kun ne tuovat tykkinsä tänne, Venäjä suuntaa tykkinsä Suomeen. Tohelot äijät hallituksessa saivat Suomen kuseen. Vaikka vielä voi perua sotaharjoitukset kuten muutakin on soudettu ja huovattu.
- Helpotusta_kehoitetuille
Kaikki on satavarmasti vetäneet, soutaneet, hilluneet ja huovanneet tykkiänsä ja toosaansa. Moni on myös kehoittaja eunukin kehoituksesta valinneet via dolorosan ja alkaneet pelastumaan ja hakkaamaan itseään päähän kovakantisella. Paine ja tuska mustaa mielen. Sinunkin kannattaisi tuskaista takakireyttäsi helpottaaksesi alkaa jälleen veteleen. Eikä siitä mihinkään helvettiin joudu. Vaan siinä pääsee nirvanaan. Ihan aikuisten oikeesti.
https://www.youtube.com/watch?v=R2cWUIsA5MM
http://hikipedia.info/wiki/Helvetti
- maiija
Kansanliike sotaharjoituksia vastaan ehdottomasti! !
- beethooven
Sehän tästä enää puuttuu että joku menee vielä vastaanottamaan ne ulkomaanelävät sotaleluineen esim. Molotovin cocktailin kera.
- waghner
beethooven kirjoitti:
Sehän tästä enää puuttuu että joku menee vielä vastaanottamaan ne ulkomaanelävät sotaleluineen esim. Molotovin cocktailin kera.
Jenkit pitää pysäyttää hintaan mihin hyvänsä!!
- Eeemilllpl
Ryssiä täällä on prosentuaalisesti monin kertaisesti enemmän kuin jenkkejä....mitähän ne tuo tullessaan???
- luari
Venäläiset on ihan kivoja. Mullakin vaimo Venäjältä. Mutta jenkit ovat muovipäisiä öljyn perässä tappajia.
- timpppa
luari kirjoitti:
Venäläiset on ihan kivoja. Mullakin vaimo Venäjältä. Mutta jenkit ovat muovipäisiä öljyn perässä tappajia.
Jenkit on tosiaan jotenkin ufoja.Venäläiset on taiteellisempia syvällisempää.Jenkeistä tullut vain orjien jazz.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1281316
- 881222
- 79678
- 27627
Taiteiden yö
Kuhmon taiteiden yössä tapahtui. Tsat satss saaatts... Ja Sammon takoja... Tsat satss saaatts...9618- 47533
- 19505
- 44505
Suomessa ei anneta opiskella eikä työskennellä
Johtajat päättävät elämästäsi ja tekevät puolestasi päätöksiä. Johtajat eivät osaa kuunnella, koska ovat narsisteja.110493Nainen, onko se nalle hehkuttelija poistunut keskuudestamme?
Ei ole näkynyt, joten onkohan. R.I.P :/115489