Gustafssonin vägivaltainen aggressio-eregtio oli suurin syy Bodomin murhiin. Luonnon tieteessä kaikki on mahdollista, jopa aivo vammat sanoi leuga-girurgi Misri Kontio!
NG:n vägivaltainen aggressio-eregtio
MinäMisri
4<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
Leuga-Girurgi Misri on kömpinyt läävästään selostamaan puppuaan taas uudelle sukupolvelle tolloja. On varmaan hienoa pätä tuollaisten uunojen seassa, toista oli enne, kun tietäjät olivat Minfon Bodomilla, Misri piti kitusensa melko tarkkaan kiinni. koska jäi koko ajan valehtelusta kiinni kuten teki myös Hessu 52.
Remupa / Hessu 52 / von Serpentin / Hurmaava Kimalainen /Sotamies Rannalla, jne jne valehteleva multinikki on taas palannut puolustamaan palstamorsiantaan Misri-Minä jne. ääliötä.
Kiviäkin kiinnostaa, vaihtakaa jo levyä. Minfon jutut jääkööt minfoon tänne niitä ei tarvi kopioida.
Älähän nyt, liioittele lapsi. Minfo on aina minfo, vaikka se lopetettaisiin ja imuroitaisiin puhtaaksi niin sinne jää enemmän asiaa kuin tänne Suoli-osastolle ja parempia tietäjiä kuin sinä mitätön sikopaimen. Jopa Leuga-Girurgi MisriMinä tietää enemmän Judirdisista seikoistaan kuin sinä, joten ole itse hiljaa.