Ketä poliisit piiritti
http://www.iltalehti.fi/uutiset/2016031421267543_uu.shtml
http://www.iltalehti.fi/uutiset/2016031421267543_uu.shtml
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 23
Vanhimmat
Mihin tarvitset nimiä?
itä minäkin ihmettelen, ihmiset ovat niin uteliaita luonnostaan.. jotkut enemmän...
Nimihän tarvitaan,että tietää,kuka on kyseinen ääliö.
Aika koomista, ilmeisesti joillakin ei ole elämää Suoli24:n ulkopuollella, koska jopa minä tiesin entisenä Hapiksen asukkina jo piirityksen aikoihin naapurimaan puolella , kuka oli kysessä tuossa Pyrkan viereisessä rivaripiirityksessä...Niin no...jos niita VR:n entisiä homelatoja nyt voi enää rivariksi sanoa.
Tuolla Keurusselän VOK:ssahan muslimipojat piirittävät avustaja-vanhapiikoja. Nehän tykkäävät tästä.
Ei saa päiväunia nukuttua jos ei saa nimeä tietoon
Tietäis ainakin ketä pitää oikeesti varoa.......
Tuollaiset arvaamattomat tyypit on syytä kiertää kadullakin kaukaa, tiedä mitä niiden päässä liikkuu....
Eihän se kadulla kulkenut. Kotiinsa tuo oli linnottautunut. Sun ei tarvii muuta tietää kuin että elä mene toisten nurkkiin nenä pitkällä nuuskimaan.
Meinaatko että tuo ei kulje enään koskaan vapaana?
Toivottavasti puskaradio kertoo pika pikaa kuka oli
Ajaa tavaratilan läpi,ei ole montaa kämppää... ;)
Eikö löydy faktaa kuka oli
Ei
Ompas täällä huono uutistoimisto kun ei tiedetä edes kaverin nimeä.
Nimi heti kehiin
No kukahan siinä pyrkan vieressä mahtaisikaan asua
Oottehan te toinen toistaan naurettavampia. Tommosille juoruämmille ei tarvis antaa muuta kuin piiskaa. Hävetkää varjoanne
Ei sempisen lappo ollu ?
Eikä ollut köuliön kapi
MIKÄ NIMI ??
http://www.suurkeuruu.fi/Uutiset/1195021807752/artikkeli/piiritystilanne ohi haapamaella.html
No sen tyypin, joka sinne kämppään linnottautui?
Onkos joku riehaantunu huonosta ruoasta
Mömmömestari