Heräät aamulla lihakset kipeinä edellisen päivän koitoksista. Ennen aamiaista yrität varovasti lypsää minulta tietoa päivän varalle tekemistäni suunnitelmista siinä onnistumatta.
Aamiaisella jätän sinut hetkeksi yksin pöytään ja käyn keskustelemassa herrasmiehen kanssa. Mielessäni on eräs tietty saarelle vieraiden käyttöön varustettu huone. Onneksemme se on vapaana, käyn varaamassa sen käyttöömme.
Palattuamme aamiaiselta mökillemme pyydän vuorossa olevan palvelijattaremme luoksemme. Tarvitsen hänen apuaan päivän sessiossa. Palvelijattaren saavuttua lähdemme hänen opastuksellaan kohti saaren terveysasemaa.
Arvaat päivän session aiheen saapuessamme terveysasemalle. Palvelijattaremme opastaa meidät valkeiden käytävien kautta huoneeseen, jonka keskellä seisoo uhkaavan näköisenä gynekologin tuoli. Seinät ovat erilaisten instrumenttikaappien peitossa.
Viittaan sinut seinustalla olevan sermin taakse riisuuntumaan viimeisistäkin vaatteistasi. Palaat näkyville hetken kuluttua vain nähdäksesi minut valkeassa takissa, hengityksen suojain kasvoillani. Gynekologin tuoli ja sen viereen tuoduille kärryille kerätty varustekokoelma saavat nivusiisi aikaan tuttua värinää.
Nouset viittauksestani tuoliin istumaan, palvelijatar auttaa sinut oikeaan asentoon, takapuoli tuoliin koverretun aukon päälle. Tuolin selkänojan reunoihin on kiinnitetty remmit, joilla palvelijatar kytkee kätesi liikkumattomiksi kyynärpäiden yläpuolelta ja ranteista. Katselen operaatiota hiljaa.
Palvelijatar viimeistelee työnsä nostamalla jalkasi jalustimiin, kiinnittämällä ne leveillä remmeillä ja vetämällä vyötärösi yli kulkevan vyön tiukalle. Olet täysin armoillamme....
Lue koko tarina täältä
http://pornotarinat.rulaa.com/alistus-ja-kinkytarinat/alistusta-klinikalla/
Alistusta klinikalla
alistajamaster
4
3723
Vastaukset
- kinkykalle
Hyvää kinkyä, kiitos
- raatur
Tuhmaa huoraa turpaan vaan
- Knhgrd
Espanjassa?
- siismusta
Aika hyvä
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 683099
Kerro jotakin hauskaa. :)
Kirjoita jotakin mukavaa vaikka kaivatustasi. :) Ei törkytekstejä kiitos. :)743004Mä sanon tän suoraan.
Se on sun käytös mikä ajaa pois. Et välitä muitten tunteista kun omistasi.672859On olemassa tiettyjä sääntöjä!
Ja jos aiot pärjätä mun kanssa niin teet vain niinkuin mä sanon. Mieheltä Naiselle632554Oliko pakko olla taas tyly?
Miksi oot niin tyly mua kohtaan nykyään? Ei edes tunneta kunnolla. Katseita vaihdettu ja varmasti tunteet molemmin puoli391997- 601637
Hyvää huomenta
Hyvää huomenta ja alkavaa viikonloppua ihanalle naiselle! Mitä ikinä teetkään, niin täälä sua yksi miekkonen ajattelee.181619- 351585
- 591536
Huomenna heitän järjen
romukoppaan ja annan tunteen viedä. Kerran tässä kuitenkin vain eletään. Muistan myös jonkun minua viisaamman sanoneen,201510