Soldiers of Odin valehteli teinien ahdistelusta valtamedialle. Tämä paljastus oli järkytys useimmille suomalaisille, joten lähettäkää ihmeessä palautetta Kokkolan Kaupunginhallitukselle, jotta keksivät keinot miten moisen roskajoukon saapuminen kaduillemme saataisiin estettyä, koska kukapa haluaisi valehtelijoita pelottelemaan teinejämme kaduillemme vai mitä?
http://www.iltalehti.fi/uutiset/2016031621281037_uu.shtml
Soldiers of Odin petti kansalaiset!!!
7
67
Vastaukset
- ketunnyrkki
Lahettäkää joku niille sähköposti et Koivuhakaan ei ole asiaa vaikka uhkais hakata kaikki tai tulee kaverit koolle!
- orhismies
Älä's nyt noin säikky ole mitä ne siellä tekisivät hätistelisivät kettuja ja karhuja Heimarin raviradalla vai mitä pelkäsit?
- siperiakutsuu
Supo puhuu jo muukalaisvihasta, saas nähdä miten koijareiden käy.
http://www.iltalehti.fi/uutiset/2016031621281642_uu.shtml- syljettäviä
Varmaan nolottaa näyttäytyä kaduilla rasismileima otsassa. Tuo nyrkkirauta oli kyllä liian paksua kuvittelevatko he olevansa Amerikan gangstereita.
- maalismiete
Onneksi eivät ole tulleet Kokkolaan tosin eipä tänne ole asiaakaan.
- weqasq
Niin ja teini horot nauro suvakkien kans kun saivat kieroutta peliin..MUISTAKAAS TÄMÄKIN.!
- näinkäynee
Kohta kukaan ei kirjoita nuista enään mitään muutama kuukausi niin koko konkkaronkka jää historiaan.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 934551
Kalasataman talossa lienee rakennusvirhe
Ei pitäisi olla mahdollista parvekkeen kautta tulipalon kiivetä katolle saakka kuin korkeintaan ylimmästä kerroksesta.2321777- 761440
Kristillinen Kaste on syntisten kaste, ei itsensä uskoviksi julistaneiden kaste
Raamatun mukaan vain syntisyyden vuoksi kastetut saavat kasteen hyödyn, syntien anteeksisaamisen ja Pyhän Hengen lahjan2401150Venäjä teki mahtavan iskun Kiovaan?
Miksi Ukraina ei kykene tekemään Moskovaan yhtä mahtavia iskuja.3221085Kaipaatko nainen
Semmoista tosi hankalaa ja arkaa miestä? Pitäisitkö hänet aina omanasi jos saisit hänet? Miten huomioisit hänen herkkyyd1051060- 491039
Nojatuoli !
Uutta kehiin, kun edellinen pikavauhtia täyttyi, pitäisikö kiittää näitä asian jouduttaneita? Pilvet leijaa, sadetta en1441011- 111995
Milloin ymmärsit
Milloin tunnistit, että sinulle kirjoitetaan ja kuka kirjoittaa? Tarkka päivämäärä ja kellonaika 😉 Önnönnöö, jos ei os85954