Ruosteenestoa PK-seudulla

Missä olette käyttäneet rjosteenestokäsittelyssä? Tarkoitus olis laittaa sekä kotelot että pohja ja korjauttaa jo syntyneet ruostevauriot.
5<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Onkohan vielä vartiokylän bussivarikolla ruostesuojaus palvelu.
Oli vielä jokunen vuosi sitten,keskimmäinen halli,päätyovesta sisään,oli edullinen ja hyvä työ.

Äänestä

Jos autossa on jo korjattavia ruostevaurioita, niin estokäsittelyt ovat jo liian myöhässä ja niistä on enemmän haittaa kuin hyötyä.

Äänestä
  • Golfi on jo siellä. Olen kääntymyt itämaan uskoon. Olen nähnyt valon nousevan idästä .

    Se on aamurusko, ruosteen punainen.

    Äänestä

Sanonta kuuluu ex oriente ferrigo

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Kiireinensuojaus kirjoitti:

Missä olette käyttäneet rjosteenestokäsittelyssä? Tarkoitus olis laittaa sekä kotelot että pohja ja korjauttaa jo syntyneet ruostevauriot.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu