dc++ heljppii auttakaas viisaammat!!!!!!!!1

hei tiedättekö yhtään miks mulla ei oikein pelitä nuo dc hupit ainakun klikkaan jotain hupia niin se disconnectaa ja mikään ei tomi mikäs tohon vikaan nyt sitte auttas ja thank you hyvin hyvin paljon!!!!!!!!!1
2318
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Onhan sinulla itselläsi jaossa kamaa sinne hubille?
Monilla hubeilla hyväksytään vain käyttäjät, jotka myös jakavat omia musiikkejaan, leffojaan ja niin edelleen. Siksi si nut potkaistaan heti pois. Usein rajoitus esim yksi giga.

Äänestä

Yleensä kato lauseet erotetaan toisistaan pisteellä!

Äänestä

Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Twister kirjoitti:

hei tiedättekö yhtään miks mulla ei oikein pelitä nuo dc hupit ainakun klikkaan jotain hupia niin se disconnectaa ja mikään ei tomi mikäs tohon vikaan nyt sitte auttas ja thank you hyvin hyvin paljon!!!!!!!!!1

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu