Missa jyvaskylassa on suusituin uimaranta kesalla? Sellane missa paljon tytot tykkaa otta auringo? Onko huvat pukukoppit?
Kesalla uiman
AhmedanJasef
17125
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 5 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 17
Vanhimmat
Sulla ahmet on varattu jo lentolippu takas mistä sä tulit.Saat siellä alistaa naisia niin paljon kuin tykkäät ja tehdä heistä synnytyskoneita.Niin teillä on tapana.Teet senkin naisen terveydestä välittämättä.
Minakin tietan, vaika olen vain irakillanen kirurki, etta pisten jalkeen tulee valilyonti. Kulla suomalaiset on tyhma kansa.
Mattilanniemen nurmikoillahan niitä neitosia makoilee
Jos muslimimies joutuisi nudistiranalle se varmaankin sekoaisi ja hänestä tulisi toimintakyvytön kaikinpuolin. Armankin oli kakarana juossut karkun, kun oli nähnyt alastoman naisen saunassa. Juoksikohan turvapaikanhakija hevonhelvettiin? Toivottavasti.
Se on totta. Matulle se olisi alistumista naisen tahtoon ja se ei käy päinsä. Toinen karkoitin on anaaliseksin tarjoaminen.
suomi tytönlle koitti ihannusajt, ennää ei tartte roikkukulli, tuhkamuna, keskikalija jurpoa sietä, ensi kesä on laatu miehi paljon tarjouslla
Huva paikka olla paljon puutteessa olevia kiimaisia nuoria tyttöja ja naisia on Lievestuoreen lipeälampi.
Taksimatka täältä vain 3€. Suositella paljo.
Huva trolli olla tama aloitetus..
Mikä lipeälampi? Herääpäs jo nykyaikaan turvenuija!
Joko ne kaikki vedet on saatu juoksutettua jonnekin. Ja maamassat puhdistettua?
Kiitettävää toimintaa. Voiko siitä ostaa tonttimaata?
Eipäs ole aikoihin tullut ajettua siitä ohi. Täytyypä mopedilla ensi kesänä kurvailla sinnepäin ihmettelemään. Päästäista kaikille.
Siihen tulee ravirata.
Me harjotelee jo ahkerana tuleva kesaa varten. Parhat pustyvat jo kannatteleman uksi viiten litran ampari vetta sen varasa monta minuttia.
Tavoittena on kummenen litran ampari vetta.
Me haluame sulautua suomalaisseen miehen ja naisen kun kesa koitta.
Mä lahjotan sulle mun lahon veneen souda sillä takas sinne mistä olet tullukkin
Nice Swim suits
Imekää ikeniänne Jyväskylän JUNTIT!
Tykkään haistella pukukoppien penkkejä
Niinhän ne jäähallin talonmiehet kertoivat.
Ei mahu farkut jalkaan kun pukamat pullottaa