Dna turvapaketti

1 puhelimelle 2,90€ mistään ei löydy onko määräainen vai 1v 2v sopimus? vai tarviiko nää android viruspesät sitä, suojaavatko vai hölönpölöä?
2259
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Kuluttaja- lehdessä 2/16 on tietoturvaohjelmien testi. Voi kurkata vaikka kirjastossa. Avast mobile on Android- tabletissani toiminut hyvin. Jossain testissä se oli keskitasoa (lukuina 56, 55, 52, tässä Avast keskimmäinen).

Äänestä
  • Kiitos kokeilen tabletissa vie 34,77 Mt mitenhän puhelimessa,hyvää selkeä suomenkieltä

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


kiitoss kirjoitti:

1 puhelimelle 2,90€ mistään ei löydy onko määräainen vai 1v 2v sopimus? vai tarviiko nää android viruspesät sitä, suojaavatko vai hölönpölöä?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu