Mun äiti ja isäpuoli panee alakerrassa niitten makkarissa johon pääsee keittiön kautta ja ovi on auki (kello on 2 päivällä). Mulla on nälkäಠ_ಠ (juu tää aihealue on varmaa ainoo jonka löysin xD)
hyi helvetti
Nälgä
1
890
Vastaukset
- naapur
vittu että eipä voi vähempää kiinnostaa pennun mieleipiteet,mee tumputtaa pelle,anna äitees nusasta jos haluaa,onkse juoppa akka kun tekee tollain ,välittämättä että jotkut saattaa nähdäkin? äitis on daju akka ,juoppa typerys kuten typerä isäpuolesikin,tällaset saa kakaroita tänne voi helevatti-säälittää,tyhmien ei saisi perustaa perheitä!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1482493
- 1801728
- 921598
- 691559
Kesä, kesä!
Veikkaan, ettet juuri nyt ikävöi minua, ehket enää koskaan? Näkemättömyys on laimentanut tunteet, ja katselet iloisena k6955- 80948
- 68881
- 61846
Miksi sanotaan että Suomella on suuri armeija, tykistö jne.
Asioita tarkemmin seuranneet tietävät että tuolla Ukrainassa palaa kuukaudessa sen verran mitä Suomella on kokonaisuudes188834- 61808