Miten eteenpäin?

heteroko

Hei,
olen juuri 30 täyttänyt hetero? mies ja minulla on ongelma.
Olen halunnut ottaa munaa pyllyyni jo lähemmäs 10 vuotta. Aloitin silloin vähän laittamalla pienempiä esineitä pyllyyni ja sen jälkeen olen siirtynyt dildoihin astetta suurempaan aina. Tällä hetkellä minulla on käyttämäni dildo 18/4.5. Tämä saman dildon saa laitettua valjaisiin eli siitä tulee strap-on dildo. Olen saanut 2 edellisen tyttöystäväni laittamaan itseäni tällä härpäkkeellä. Vaikka tämä aluksi sattuukin, nautin kivusta ja siitä että minua otetaan kunnolla. Vaadin vain kovempaa koko ajan. Nämä kerrat kuitenkin ovat suhteellisen harvoissa ja en oikein ilkeä kysyä kovin usein, että minua pantaisiin. Väli on yleensä 2kk. En tänä väliaikanakaan oikeastaan ollenkaan dildottele tai tee muutakaan pyllylleni. Tykkään kyllä aina jos tyttöystäväni koskettelee minua peniksen alapuolelta ym.

Katson päivittäin pornoa ja keskimäärin joka toinen päivä homopornoa. Masturboin samalla. Fantasiani on, että tummaihoinen mies joskus panisi minua. Haluaisin tätä tosi paljon ja en ole muuten miehistä kiinnostunut. En koe siviilissä mitenkään miehiä viehettävinä, enkä heitä katsele sillä silmällä. Kuitenkin koen tätä seksinhimoa tummaihoisia miehiä kohtaan ja olen tässä miettinyt, että pitäisikö minua kokeilla tätä fantasiaa, vai jättää tämä vaan fantasiaksi?

Olen todella onnellinen naiseni kanssa ja meillä menee kaikki hyvin. En voi silti mitään sille, että haluaisin olla ison mustan patukan alistamana. Kannattaisiko minun siis vaan salaa kokeilla tätä "mustaa patukkaa"?
Pyytää avoimesti tyttöystääni nussimaan minua useimmin strap-onilla?
Vai tehdä asian suhteen jotain muuta?

3

64

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Haastellinen-juttu

      Sinulla on todella aikamoinen ongelma. Täysin 100% n hetero et voi olla. Olet jonkinasteinen bi joka tapauksessa. Tämä ns. "homopuoli" Sinussa lähes varmasti vuosien kuluessa vielä vahvistuu. Kyllä Sinulla on ollut onni saada noin ymmärtäväisiä tyttöystäviä. Jättäisin tyttöystävät tässä asiassa rauhaan, koska se varmasti myös ajan myöten heitä ahdistaa. Itse kyllä vastaavassa tilanteessa etsisin jonkun toisen bi miehen joka voisi tehdä sen joko omalla peniksellä tai sitten dildollasi. Ehkä ei kukaan nuori ole siitä dildo jutusta kiinnostunut, mutta varmasti joku vanhempi bi-kaveri auttaa takuuvarmasti. Etsi dominoivaa miestä.Nyt noita pakolaisia virtaa Suomeen kasapäin joten sieltä varmaan löytyy myös panijoitakin ellei muuten niin pienellä maksulla. Kirjoita master-x ät wippies.fi jos haluat keskustella lisää asiasta.

    • HK63

      Mulla on hyvinkin samanlaisia haaveita mustasta kullista mutta voisinpa ajatella sinua siihen ja voisin kyll' panna sinua ja nuolla. ja jos haluat niin voisit panna minua tai painaaa dildoa peppuuni. tavataanko.

    • Pelastu

      Lopeta homostelusi ja OTA RAAMATTU KÄTEEN JA USKO PELASTUMISEEN!

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Eroa Orpo! Orpo eroa!

      Suomen kansa vaatii viimein ottamaan meidät huomioon, eikä vain ulkomaalaisia pääomasijoittajia. Koska täällä Suomessa
      Maailman menoa
      55
      2537
    2. Odottavan aika on pitkä, Lindtmanin hallitusta tule jo!

      Eilisen perusteella nykyinen hallitus epäonnistui kaikissa vaalilupauksissaan, joten olemme ansainneet uudet eduskuntava
      Maailman menoa
      63
      1682
    3. SDP esti Suomen luisumisen kohti 1984 Orwell -yhteiskuntaa

      Äärioikeistohallitus olisi halunnut Stasin tapaan mikrofonit jokaisen kansalaisen kotiin, mutta SDP esti tuon siirtymän
      Maailman menoa
      7
      1640
    4. Naiset ei halua kilttejä miehiä

      Näin se vaan on..jos olet ilman tatskoja, et rähjää, sinulla ei ole rikosrekisteriä, olet liian kiltti, et sano pahasti,
      Ikävä
      263
      1525
    5. Wille Rydman (ps) osoitti olevansa kommunisti

      Hän toistaa Neuvostoliiton virhettä. Haluaa pitää palveula yllä maksoi mitä maksoi, vaikkei ole maksavia asiakkaita. --
      Maailman menoa
      8
      1508
    6. Seiska: Helmi Loukasmäki paljastaa - Näin Danny ja Helmi tapasivat

      Helmi Loukasmäki, 25, ja Ilkka Danny Lipsanen, 83, ovat seurattuja julkkiksia. Mutta tiesitkö, miten he tapasivat? Lue
      Viihde ja kulttuuri
      25
      1198
    7. Ainoastaan 10 aloitusta ekasivulla yhdeltä henkilöltä

      Kovasti on vaivaa, ei oo muuta tekemistä tällä henkilöllä päivisin ja öisin... Taas märehtimistä ja samaa jankutusta.
      Joensuu
      24
      1041
    8. Kiinteistökauppoja

      Onko totta ettö haapaveden kaupunki on ostanut vanhan kesoilin kiinteistön? Kuulemma siihen muuttaa autokorjaamo vanhan
      Haapavesi
      41
      1012
    9. RAAMATULLINEN KASTE ON SAPATTI-LAUANTAI, EI SUNNUNTAI

      Aihe, josta ehkä on eniten kiistaa kristillisten seurakuntien piirissä, on kysymys oikeasta raamatullisesta pyhäpäivästä
      Kaste
      404
      1002
    10. Menettämisestä

      Ajatteletko, että olet menettänyt mahdollisuutesi häneen? Osaatko sanoa miksi niin tapahtui?
      Ikävä
      78
      954
    Aihe