Sähköpostin toimintahäiriö! Ei näytä posteja

Postiin kirjautuessa tulee tallainen teksti.

Virhe
Oletuskansion noutaminen tälle sovellukselle ei onnistunut. Sovellus ei välttämättä toimi odotetusti ennnen tämän ongelman korjaamista.

Onko muilla samoja ongelmia? Ongelma ilmaantui tänään.
172258
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 17

Vanhimmat

sama juttu!

Äänestä

Samoin

Äänestä

Just nyt kävi just noin. Tähän asti tänään toiminut moitteettomasti.

Äänestä

Sama homma. Tarttis saada postin auki. MISSÄ VIKA ?

Äänestä

Kertoisivat edes, että onko huolta tai muu kysymyksessä.

Äänestä

ei toimi posti täälläkään. Nyt viimeinkin etusivulle kohta jossa lukee selkeästi köyttökatkot ja jos ei toimi niin sinne heti ylläpidolta viesti että vika on tiedossa

Äänestä
  • Tää on kyllä huono systeemi, kun ei enää ilmoiteta mistään. Voihan se olla nyt, ettei tämä vika ole heillä tiedossa.

    Äänestä

SAMA

Äänestä
  • ei toimi täälläkään

    Äänestä

Sama vika. Koska korjataan. Kiire.

Äänestä

Huomio! Jos sähköposteissanne on jotain tärkeää!

Ainakin minä sain sähköpostini auki seuraavalla tavalla.

1 . Avaa Android puhelimella sähköposti sovellus.

2. Kirjaudu sisään suomi24:sen sähköposti osoitteella. (Sähköposti osoite ja salasana)

3. Kirjaudu sisään.

Kaikki viestit pitäisi näkyä sen kautta.

Olkaa hyvät ja toivottavasti oli apua!

Äänestä

Miksei suomi24 ilmoita mitään vian korjaamisesta?

Äänestä
  • Ainahan suomi24:sessä on ollut vikoja ja puutteita joiden korjaus on kestänyt.
    Jostakin syystä niistä ei välitetä eikä vikoja saada sieltä päästä kuntoon...

    Äänestä

Huomio!!!
Tarkistakaa myös sähköpostinne roskakori jos käytössänne on pelkästään tietokone. Itselläni postit löytyivät sieltä.

Äänestä

Suomi24 Posti toimii VAIN oikealla sähköpostiohjelmalla, ihan mikä tahansa kelpaa joka tukee IMAP-protokollaa.

Asetukset löytyy: http://www.suomi24.fi/opastus/sahkoposti#asetukset

Selainversio ei toimi, eikä tule toimimaan koskaan!!!!!!!

Äänestä

postit on luettelossa mutta kun painaa postia niin ei tule esiin olenkaan?

Äänestä
  • Minkä firman posti?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


jomaheikkila kirjoitti:

Postiin kirjautuessa tulee tallainen teksti.

Virhe
Oletuskansion noutaminen tälle sovellukselle ei onnistunut. Sovellus ei välttämättä toimi odotetusti ennnen tämän ongelman korjaamista.

Onko muilla samoja ongelmia? Ongelma ilmaantui tänään.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu