miten sen jäätelötehtaan ekan kentän pääsee läpi tai mitä siinä pitää tehä kun on aina joku 40 ja risat niitä asiakkaita ja sit joku vetää mut ulos autosta ja aina mission failed ??????????
miten sen kentän gta vice city pääsee läpi??
peluri :)
4
350
Vastaukset
- ...
Taitaa kyttä vetää pois autosta. Koska kun myy sitä jätskiä (laitonta sellaista) tulee poliisit perään.
- minä
kun yksikin tähti tulee, lopeta myynti ja odottele tähden häipymistä (jos tulee enemmän, ei muuta kuin maalaamoon). kun olet myynyt 60 'jäätelöä', voit lopettaa tehtävän ja paikka rupeaa tuottamaan muistaakseni 3000$.
- tarvitse
myydä, muutama vaan
tarvitse kirjoitti:
myydä, muutama vaan
Varmuudella mä pelasin kun myin 100 jätskiä niin varmasti aukeaa. ja prosennejakin tulee kun myy tarpeeksi=)
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Miksi persut eivät häädä mamuja pois Suomesta?
Sitä vartenhan persut äänestettiin valtaan. Nyt valta on persuilla. Mamut nostaa työttömyyskorvauksia. Persut huutaa mam2456194Eduskunnan setämiehet eivät häiritse
Porvariston sedät kertoivat kuorossa, että eivät tiedä häirinnästä mitään.635044KL - Sähköautoilu aiheuttaa lisäkustannuksia muille tehopiikkimaksujen muodossa!
Kauppalehti 15.1.2026 Kommentti / Sähköautoista tuli ongelma – Uusi ”vero” uhkaa Kun perhe ostaa sähköauton ja laittaa134331Sanna Marinille pedataan paluuta pääministeriksi?
Näyttäisi mylly lähteneen käyntiin nyt toden teolla. Nykyiset oikeistodemarit haukutaan vasemmistodemareiden toimesta ni1253066Jaguar i pace sähköauto hajosi. Jopa 100 tonnia akun vaihto. Edullisia kilometrejä
https://www.iltalehti.fi/autouutiset/a/fcaa5ae4-c04d-414d-ac54-dab991758b2e Tuo että sähköautossa ei lämmitys toimi on123061Muistakaa demarit, että TE petitte, ei vihreät tai vas.liitto
Te veitte eduskunnasta turvallisen tilan, veditte sen viemäristä alas. Te demarit, itsensä ylentäneet moraalinvartijat,822528Silminnäkijät kertovat IS:lle useista törkeistä SDP:ssä tapahtuneista häirintätapauksista.
https://www.is.fi/politiikka/art-2000011749874.html Silminnäkijöiden Iltasanomille kertomusten mukaan SDP:ssä on tapahtu1412520Nainen, kaiken aikaa olin yläpuolella
Ja olen edelleen kaiken yläpuolella. Ja niin on aina oleva. :/1901709- 461659
- 691486