Uuraisilla sekopäitä riittää kovasti

Ku tarvisevat karhuryhmää avuksen useasti
5223
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Se viime viikkone oli Pettuveellä

Äänestä

Naapurikunnat,mamanpoikia kylättäynnä,45v peräkammarin kasvatteja örisii

Äänestä

Kiva ku selvis hengissä ylivoiman ja ryntäilyryhmän käsittelystä

Äänestä
  • Ketä nämä murhaajat nyt piirittivät?kohta hommattava luotiliivit liikenneratsioiden varallekkin

    Äänestä

Heippa onhan uuraisilla luotettava KANSANEDUSTAJA TOINI KANKAANNIEMI ,kai hän vois huolehtia oman kuntansa yleisturvallisuudestakin,eikös 200 kpl kansaedustajat ole päättäjiä parraasta päästä.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Mururmur kirjoitti:

Ku tarvisevat karhuryhmää avuksen useasti

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu