Mulla on ad-aware koneella ja spyware blaster. Koneellani on kaikenlaista kamaa ja haluaisin poistella turhat. Miten uskallan käyttää site easy cleaner ohjelmaa kun sen kanssa pitäisi olla niin tarkka. Annatteko tarkat ohjeet vai onko nettisivu jossa ohjeet miten se asennetaan ja miten sitä käytetään ?
easy cleaner
miten käytetään
6658
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
siellä itse ohjelmassa on semmoinen nappula kun apua siellä on tietoa.
On peloteltu, että jotain duplikaatteja ei sais poistaa yms. Siispä minulla se jää käyttämättä. Poistan Tempit käsin ja tyhjennän selaimen välimuistin yms.
exe-paketti kielivalintojen alla.
Minäkin latasin sen vasta vähän aikaa sitten, ohjeilla: rekisteri ja turhat pois, asetuksista ensin varmistus että poistot menevät roskakoriin (oletuksena olivat jo) eikä pysyvästi pois, mahdollisuus palauttaa tarvittaessa.
Duplikaatteihin ei kannata koskea. Helppo ohjelma, poistelen jo kaikkea muutakin. Tosi tehokas.
http://personal.inet.fi/business/toniarts/ecleane.htm
http://keskustelu.suomi24.fi/servlets/search?start=0&advanced=1&all_words=easy cleaner&some_words=&exclude_words=&conference=&poster=&sort=relevance&search_interval=fixed_interval&fixed_interval_time=0&sd=01&sm=01&sy=2005&ed=5&em=1&ey=2005&hpp=25
asetuksista tarkista että poistot menee
roskikseen niin voi palautella jos tuli virheitä
ei sen kanssa ongelmia ole koskaan ollut
hyvä ohjelma