Robbien naiset

Petra

Mitä mieltä olette Robbien entisitä tyttöystävistä? Nicole Appleton, Rachel Hunter..(muita en tiedäkään)
Ketä julkkisnaisia voisitte kuvitella Robbien kanssa? Uskotteko että Robster löytää vielä sen oikean? Taitaa olla sille jo aikamoinen päähänpinttymä..;)

6

1740

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Black

      Aika yllättävää. Robbie jäi eilen kiinni Losista homoklubilta aineita pää täynnä. Millainenhan mies on kyseessä?

      • rrr

        että robbie on ollut aineissa homoklubilla


      • heko

        tuo reppana on hulipuppeli,johan sen on nähnyt kauan sitten ,,,,


    • alisommer

      ...ni mulle ei ole väliä löytääkö julkkisnaisen tai tavitksen tai sitten jonkun sopivan miehen rinnalleen. Mistä sen tietää mihinkä suuntaan hän oikeasti taipuu...:)

      Hän on itse sanonut jossain haastattelussa että ihannenaisensa pitäisi olla samalla alalla tai yhtä näkyvässä ammatissa, koska kukaan muu ei pysty tajuamaan hänen ammattinsa vaatimuksia ja sitä julkisuutta. Siksi kait Nicole oli niin vakava vaimoke-ehdokas...

      Ehkä Robbie löytää itselleen oman Sharoninsa kuten Ozzy...:) Siin ois hällä oma vaimo managementissa häärimässä ja koko perhe olis yhtä show:ta. Voin ihan kuvitella että heistä tehdään "The Williams Family-show" telkkariin 20-vuoden kuluttua. Näen sieluni silmin Robbien laukomassa elämänviisauksia änkyttäen, lemmikkikoirat paskomassa talon nurkissa ja herran kritisoimassa "sharoninsa" lavadisaineja sanoilla: "I'm the king of f***ing Pop!"

      Onnea herralle etsintään! Saa nähdä miten sen musiikki muutuu kun rakkauselämäkin muuttuu pysyvämpään suuntaan...herrahan pistää omasta elämästään niin paljon musiikkiinsa...kuulemma.

      • on aina

        niin se on että kaunis ,hauska ja hetero ei mahu saman miehen pöksyihin...


    • magfinicencia

      Cameron diaz olis ollu täydellinen...tais vaan tykätä enemmän Justinista..

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Taisin tehdä virheen

      Kaipaan sua enemmän kuin kuvittelin. Luulin, että helpottuisin, mutta olinkin täysin väärässä. Vieläkö vastaisit minulle
      Ikävä
      111
      5157
    2. Hyvä että lähdit siitä

      Ties mitä oisin keksinyt jos oisit jäänyt siihen, näit varmaan miten katoin sua.... 😘🤭😎💖
      Ikävä
      49
      3352
    3. Nyt tuntuu siltä, että on pakko päästä puhumaan kanssasi

      Tuntuu että sekoan tämän kaiken takia. Miehelle
      Ikävä
      88
      3132
    4. Näin kun katsoit salaa ja

      Hymyilit sieltä kaukaa 😍☺️ mutta hämmennyin ja tilanne oli niin nopeaa ohi etten oikeen kerennyt mukaan 😢 säteilit ku
      Ikävä
      38
      2558
    5. Nainen, mulla olisi sulle pari vinkkiä

      Kerro vain ongelmasi niin annan siihen vinkin. :/
      Ikävä
      81
      1827
    6. Nainen onko sulla supervoimmia ?

      Voisitko auttaa miestä mäessä? Tarjota auttavan käden ja jeesata tätä miestä? Tai antaa olla et sä kuitenkaan auta.
      Ikävä
      41
      1560
    7. 450 000 ulosotossa

      Suomessa on tällä hetkellä ennätysmäärä ihmisiä ulosotossa. Viime vuonna heitä oli yli puoli miljoonaa. Kuluvan vuoden
      Perussuomalaiset
      122
      1515
    8. Katu täyttyy...

      Hei, oli pakko laittaa vielä tää. Huomaan että olet suuttunut. Minähän sanoin että poistun, olit paikalla. Olin pettynyt
      Ikävä
      31
      1266
    9. Eduskunnasta tippuneet kokoomuslaiset nostavat eniten sopeutumisrahaa. Kyllä veroeurot kelpaavat.

      Sopeutumisraha on eduskuntatyön päättymisen jälkeen maksettava etuus, jonka tarkoituksena on tukea entisiä kansanedustaj
      Maailman menoa
      119
      1169
    10. Onko esitutkinta jo saatu päätökseen?

      Ketkä saa syytteet? Voi olla iso määrä ihmisiä?
      Ähtäri
      16
      1129
    Aihe