Keewayn takavalon polttimo

Kuinka sen saa vaihdettua?

Meneekö niin että kun ajovalon puoli polttimosta palaa lamppu palaa liian kirkkaana kokoajan vai onko joku jarruissa oleva kytkimen ongelma?

Toivon pikaista vastausta!!!! RY6 mallinen skootteri
21388
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

takavalon kupu irti se on muutamal ruuvil kiinni sit kierrät polttimo irti ja toine tilalle ja kupu takasi.

Äänestä

Onko 5 ruuvilla kiinni? 1 ruuvi yläpuolella ja neljä alapuolella?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Valokuntoon kirjoitti:

Kuinka sen saa vaihdettua?

Meneekö niin että kun ajovalon puoli polttimosta palaa lamppu palaa liian kirkkaana kokoajan vai onko joku jarruissa oleva kytkimen ongelma?

Toivon pikaista vastausta!!!! RY6 mallinen skootteri

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu