KESÄTYÖ 2016!
Etsitään valokuvauksen ammattilaista, tai ainakin vakavaa harrastajaa, pikaisiin hälytyksiin kesäajaksi.
Sinun tulee olla peloton ja innokas lähtemään mitä oudoimpiin paikkoihin tekemään työtäsi.
Meiltä löytyy kalusto, mutta pikaisten toimeksiantojen vuoksi olisi ehkä myös hyvä, että itselläsi olisi kalustoa, jottei aikaa kulu kalustoon totutteluun tai opetteluun.
Yhteydenotot [email protected] ja otsikoksi ”kuvaaja”
Valokuvaaja
1
227
Vastaukset
- silmäilijä
Vihdoinkin HYVÄ työpaikkailmoitus. Onneksi olkoon. Näitä saa koiran kanssa etsiä!
Kyllä löytyy erilaisia tehtäviä, kuten markkinointipäällikkö, mutta sitten tehtäviin lukeutuu kaikkea muuta kuin markkinoinnin keskeisiä tehtäviä. Eli lähtökohtaisesti kerrotaan, että tässä tehtävässä et voi käyttää ydinosaamistasi etkä näin ollen voi onnistuakaan. Samoin olen katsonut joitain myynnin tehtäviä, joissa sinulle ei ole luvassa mitään markkinoinnin tai muutakaan tukea. Sinun tulee "vain myydä", heh heh!
Eikö työpaikkailmoitusten tulisi olla järkeviä ja olennaisia? Tämä kesätyöpaikkailmoitus on tosiaan pitkään aikaan ainoa laatuaan. Olen näitä nimittäin nyt sillä silmällä katsellut. En kuitenkaan sillä :-) Kuitenkin hyvää työnhakua sinulle, joka satuit lukemaan tämän!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Taisin tehdä virheen
Kaipaan sua enemmän kuin kuvittelin. Luulin, että helpottuisin, mutta olinkin täysin väärässä. Vieläkö vastaisit minulle1125458Näin kun katsoit salaa ja
Hymyilit sieltä kaukaa 😍☺️ mutta hämmennyin ja tilanne oli niin nopeaa ohi etten oikeen kerennyt mukaan 😢 säteilit ku413595Hyvä että lähdit siitä
Ties mitä oisin keksinyt jos oisit jäänyt siihen, näit varmaan miten katoin sua.... 😘🤭😎💖523485Nyt tuntuu siltä, että on pakko päästä puhumaan kanssasi
Tuntuu että sekoan tämän kaiken takia. Miehelle933348- 811887
Katu täyttyy...
Hei, oli pakko laittaa vielä tää. Huomaan että olet suuttunut. Minähän sanoin että poistun, olit paikalla. Olin pettynyt341777450 000 ulosotossa
Suomessa on tällä hetkellä ennätysmäärä ihmisiä ulosotossa. Viime vuonna heitä oli yli puoli miljoonaa. Kuluvan vuoden1341667Nainen onko sulla supervoimmia ?
Voisitko auttaa miestä mäessä? Tarjota auttavan käden ja jeesata tätä miestä? Tai antaa olla et sä kuitenkaan auta.431619Eduskunnasta tippuneet kokoomuslaiset nostavat eniten sopeutumisrahaa. Kyllä veroeurot kelpaavat.
Sopeutumisraha on eduskuntatyön päättymisen jälkeen maksettava etuus, jonka tarkoituksena on tukea entisiä kansanedustaj1521325- 161189