Kertokaa jotain kenkä ehdotuksia mulle! Oon 15v poika ja oon noin 160cm ja 50kg ja kengänkoko 40 eli en oo mikää norsu :D Eikä sit pliis conversei tai lenkkareita! Mielellään myös joku paikka mis niit myydään ja kuva niistä :)
Uudet kengät kesälle
tarviinkenkulitXD
10236
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 10
Vanhimmat
Aika pätkä. Suosittelisin ballerinoja sekä anaalipanoa.
vanssit on omasta mielestä tosi kivat pojilla toki riippuu tyylistä mutta jos et oo mikään hoppari niin ne on hienot ja niitä saa vaikka mistä :)
Mitään vansseja vaan kuivana sisään, siitä pojat tykkää.
ite tykkään noist saappaist suht paljo
Miten olisi että palleja myöten työnnettään anaalin?
sopiihan se
Sievi GT 7 Paras tossu,mitä löytää voi kaupasta. Toimii kesät talvet syksyt ja keväät,prätkäilyssä (sulla mopoilussa) myös loistavat ja kiillotettuna vaikka konfirmaatio tilaisuuteen. Älä kastele sisältä niin tallaat maat ja mannut seuraavat 10 vuotta. Kun kerran kokeilet niin vaihtamaan et tule ja tossa iässä on hyvä näyttää tennari pojille esimerkkiä.
Anaalipano prätkän (tässä tapauksessa mopon) päällä olisi mielenkiintoinen kokemus.
Ite suosin etenkin varrellisia tennareita joissa on nahka pinta ja toki skeitti kenkiä. Mustat tai jotku värikkäämmät, aina näyttää hyvältä. Kesällä rennosti tennarit/skeitti kengät ilman sukkia.
Mustat kontio saappaat sadeilmalla