Ajattelette varmaan että olen tyhmä mutta mä en oikeesti tiie :D Mutta siis onko sillä väliä että vetääkö poika esinahan taakse vai ei kun laittaa kortsun? :D Koska joissain kortsu paketeissa ohjeessa neuvotaan että se pitäis olla takana ja toisissa taas ei. Ja mikä tarkotus sillä sitten on jos se pitää olla takana ?
Mä en tiie
tyhmäkysyjä
2
240
Vastaukset
Kai siinä on ajatuksena se, että koska esinahka yleensäkin pyrkii yhdynnässä jossain vaiheessa sinne taka-asentoon, niin se olisi siellä jo valmiina. :)
Jos esari on rytyssä edessä, niin se ei saata päästä kortsun alla ollenkaan taakse, kun se kumi "vastustaa" sitä, koska silloin siinä ei ole yhtään löysää. Ja se ei kaikista varmaan tunnu niin hyvältä.
Ja et sinä mikään tyhmä ole. :)- neuvokasta
Parasta on, kun poika vetää esinahan taakse ja laittaa vasta sitten kondomin paikoilleen. Silloin se pysyy paikallaan varmemmin yhdynnässä.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Taisin tehdä virheen
Kaipaan sua enemmän kuin kuvittelin. Luulin, että helpottuisin, mutta olinkin täysin väärässä. Vieläkö vastaisit minulle743840Koronarokotus sattui oudon paljon nyt sairaanhoitaja Tanja 46 istuu pyörätuolissa
Pitkä piina piikistä Kun Tanja Vatka käy suihkussa, tuntuu kuin ihoa revittäisiin raastinraudalla irti. Hän on kärsinyt1873100Hyvä että lähdit siitä
Ties mitä oisin keksinyt jos oisit jäänyt siihen, näit varmaan miten katoin sua.... 😘🤭😎💖472966Nyt tuntuu siltä, että on pakko päästä puhumaan kanssasi
Tuntuu että sekoan tämän kaiken takia. Miehelle572461Olisitko mies valmis?
Maksamaan naisellesi/vaimollesi/tyttöystävällesi elämisestä syntyvät kulut, ruokailun, vuokran ja muut välttämättömät me3632260- 1601880
- 781575
- 331485
vieläkin sanoa voin...
💖💛💖💛💖💛💖💛💖 💛 Beijjjbeh 💛 Kaks vuotta tänään täällä. Miten hitossa jotkut on jaksaneet kymmeniä vuos231398Nainen onko sulla supervoimmia ?
Voisitko auttaa miestä mäessä? Tarjota auttavan käden ja jeesata tätä miestä? Tai antaa olla et sä kuitenkaan auta.391372