Moi, missä pitäisi ilmoittaa tai onko joku hyvä senssipalsta n. 18-20v. poikien läytämiseksi seksisuhteeseen. Yksi tai usemapi, kyllä kiitos !
39v. naiselle nuorta miestä ?
22
710
Vastaukset
- m.86
Uskoisin että löytyis...kerro jotain lähdette..
- vähän.säälittävää
Miksi pitää olla noin nuori kun olet itse noin vanha?
- tajuuutkooo
Sille riittää laho löylykauha perseeseen
- Kysyy
tajuuutkooo kirjoitti:
Sille riittää laho löylykauha perseeseen
Olisko täällä omaa palstaa noille vajaamielisille ?
- PM40v
No kyllä mäkin miehenä panen mieluummin 17 kesäistä kuin nelvitosta. Tää on sitä tasa-arvoa, nääs.
Laita mulle sähköpostia, oon 19v mies. [email protected]
Moi oon 23 v. Mies
- Nuorion
Mistä päin?;)
- KylläLöytyy
17v ja Mies Lahdeta, jos kelpaa ?
- mastercock
Tule seinäjoelle ottamaan poskeen :)
19v jätkä. - Täti_riksusta
Iskuri.net on hyvä. Tarjolla on 16-vuotiaasta lähtien. Itse löysin ihania pojuja. Itse olen 41 enkä mikään kaunotar.
- kannNNa
www.tv7.fi
- Jööööööööööö
Täällä olisi yksi ehdokas ;)
Täällä olisi yksi vähän vanhempi poika, eli 27v ja 164cm lyhyt. Sen verran täytyy vielä noista ominaisuuksista mainita, että olen impotentti mutta voin toki työntää nyrkkiä sisällesi.
- nivarmaa
tää on feikki. esiintyy myös 35v. miehenä täsmälleen samalla ilmolla.
- miekkonen35v
No minä olen tuo mies35v ja otin vaan mallia tästä ilmosta, eli ei kumpikaan ole feikki:D Mikä siinä on niin vaikea tajuta, et ihmiset hakee panoa sukupuoleen katsomatta?
- voiettävoihuhu
Nuoret miehet tarjoilivat, takavuosina ryyppyjä/linnunmaitoo. Halusivat keskikäisten YH.naisten suosioon. Panemaan... Nyt joutuu, YH-äiti vissiin tarjoomaan kuikelo sätkäpellelle, amislopettajalle kaljaaa, panemisen toivossa.
- MillaMalle
Iskurista varmaan löytyy, kun laitat ilmoituksen, tosin samat miespuoliset siellä itseään tarjoilee vuodesta toiseen. Vastauksia tulee helposti sata tai ylitse... no voi niistä pari - kolme olla asiallisia. Rankkaa reippaasti. Ja heitä vähänkin epäillyttävät roskikseen.
Onnea etsintään:) - MäAjattelin
Olisko Tinder mitään ?
- Luolaköyhä
Ovihyäkkäys
- Rohkeestivaan
Lähetä sähköpostia [email protected]
19v
Ketjusta on poistettu 6 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1501799
Ellen Jokikunnas paljasti somessa ison perheuutisen - Ralph-poika elämänmuutoksen edessä!
Ellen Jokikunnas ja Jari Rask sekä Ralph-poika ovat uuden edessä. Tsemppiä koko perheelle ja erityisesti Ralphille! Lu121661Joensuun (kaupungin) kiusaamisongelma
Syrjitään, savustetaan ulos ja kiusataan. Pieneen piiriin ei kaikki mahdu. Tehdään elämästä mahdotonta, jolloin ainoa va301252Nainen, jos kuuntelet ja tottelet, niin sinulle on hyvä osa
Ominpäin toimiessasi olet jo nähnyt mihin se on johtanut. Olen jo edeltä sen sinulle kertonut ja näen sen asian ja totuu1931171- 921131
- 741021
Evoluutioteoria on varmuudella väärin - monet tutkijat irtisaunoutuvat siitä
Tutkimuksissa on löytynyt paljon näyttöä siitä, ettei evoluutioteoria ole totta. Monet tutkijat kuitenkin vielä kannatta351961- 62849
- 49811
- 50806