Onko kokemuksia Lahden thai hieronnasta.Minne kannattaa mennä?
Thai hieronta
Kaeppa10
8075173
1Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 30 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 80
Vanhimmat
Pitääkö näistä aina avata uusi naru, vanhoja on vaikka kuinka paljon kun vaan etsii ja niissä on aika ajankohtaista tietoa. On kyllä kokemusta.
Huonoja kokemuksia on. Kävin kerran Phi phissä. Melkein heti thaityttö mulkkuun kiinni ja alkoi vatkaamaan. Yritin kyllä näyttää että hartiat jumissa, mutta itsepintaisesti vaan runkkaili.
"huonoja" kokemuksia :D Kuka muka menee thai hierontaan niskat jumissa.
Onko Kukaan Kansalainen käynyt Daralla Hoidossa ja jos niin mikälainen palvelu ja Hoito
Seksitreffit - https://hespac.com/victoriamilanfi.htm
Liittyminen on ilmaista ja suurinta osaa sivuston ominaisuuksista pääsee käyttämään ilmaiseksi. Täysjäsenyys ei ole ehkä ihan markkinoiden edullisin, mutta seuranhaussa laadusta kannattaa maksaa.
Onko kukaan käynyt Dau hierontapaikassa Lahdessa rautatienkadulla?
Millaista hierontaa ja onko hyvää ?
En ole kolmeen vuoteen.Käyny.Rahat menee ja aika lahnoja ovat.200 e meni viimeks ja panin takaapäin 10 minuuttia niin ei olevaivan väärti.Sulki kyllä ulkooven ett sai olla rauhassa.Perseelle sai läimyttää kämmenellä .Mutt en oo sen koommin ennemmin käyn suomalaisopiskelijatytöllä 18-19 vuotiaalla.Oon ite 57 v
Minäkin olen kyllästynyt taikku naisiin.Ruoka haisee kamalalle ja molottavat koko-ajan kavereille puhelimessa sekä rahat aina loppu
Minäkin käyn nykyään suomalaisella opiskelija tytöllä ja uusin ihastus on kaunis Aleksandra Venäjältä.Oli mun kotona kuukauden ja koskaan elämässäni en ole saanut niin hyvää palvelua.Kieli ongelma oli ainut häiritsevä tekijä mutta kyllä niiden kanssa pärjää
Hei! Mistä näitä opiskelijoita löytää? Kiitoksia etukäteen.
Lahden Lyseosta.
Olen käynyt phuukau nimisessä hierontapaikassa. Palvelu erinomainen ja nainen joka sanoi nimekseen Nok on kaunis ja mielyttävä. Annan palvelusta 10 pistettä kymmenestä. Kaikki sujuu kuin rasvattu.
hmmm.. kandeeko tuol phuukau paikassa käydä?
Mitäs ajatuksia herättää Puistokadun Thaihieronta, relaxing?
TUlin nopeasti ja purskahdellen. Osaava mamma.
Aika äkäsen oloinen nykyään, vai liekkö sattunut huono päivä vaan.. sellanen 40v..?
Onko sama jolla toisessa pakarassa jonkinlainen arpi? Se ainakin äreä juu...
En ole huomannut
Saako suuhoitoa
Kyllä saa veti hampaan puuduttamatta.
Kerrostalo, omassa asunnossa? Mistä tiedän mikä on oikea summeri mitä soittaa?
Rautatienkatu 8?
Liipolassa on yks salainen tekee kaikki mitä tahdot tai melkeen ainakin.
Mitenkähän noin salaiseen saa sit yhteyttä?
Tahtoo tietää kanssa tän liipolan salaisen...
Kiinnostaa tämä Liipolan paikka, miten saa yhteyttä?
jos löytyy kiireetön nautinnollinen hoito niin tulen heti kun kerkiää
Lentääkö lasti kaaressa?
Vaikea sanoa kun ei seiso.
Sama vika.
Mitä mieltä Rautatienkatu 8c67?
Minkähänlainen siellä on, kannattaako tutustua tarjontaan?
Kiinnostaa myös
Minkäläinen on Dream spa hämeenlinnatie?
Jos haluaa oikeaa hierontaa niin paras paikka Lahdessa Renu Span kanssa
Minkälainen tarjonta auringonkukka karjalankadulla, saako muutakin kuin hieronta ja hj,
Onko kokemuksia Vesijärvenkatu ja linna thai hieronta ja onko minkälainen palvelu
Ei ainakaan kannata mennä uuteen paikkaan kaarikatu 1
On kaksi tyttöä
Eri loosit on eristetty vain verhoilla.Puhe kuuluu koko huoneistossa.Ei kiva kun toinen tyttö kuule kaikki ja jopa vastaa keskusteluun
Hieronta kohtalainen
Ei tarjottu seksiä mutta kysyi hieronko ton?
Sanoin ei tarvi menen kotiin saunaan
Lahdessa on paljon parempia paikkoja
"Ei ainakaan kannata mennä uuteen paikkaan kaarikatu 1"
samaa mieltä, en tuonne menisi.
Pammikha otti vehkeen lopuksi käsittelyyn purkauduin seinälle kiljaisi *pami*kimakasti apua tuli niin paineella satsi.
Onko Pami vielä hommissa jos niin missä? Kiinnostaa tavata
Whaaaat onko Pammikha maksullinen? Kävin Lahdessa samannimisen thaimaalaisen naisen kanssa kerran treffeillä kun badoossa törmäsin, eipä tullut mieleenkään että maksullinen olisi ollut kun vielä vakuutteli olevansa hyvä nainen. Maku meni siinä vaiheessa kun nainen alkoi suunnittelemaa uusia treffejä huvipuiston jonne luonnollisesti otettaisiin heti lapset mukaan 😁 Tuli mieleen että meinataanko tässä maksattaa lasten ulkoiluttamiset minulla ja toisia treffejä ei koskaan tullut ja yhteydenpito jäi siihen 😆 olisi niilläkin rannekerahoilla saanut suoraan vastinetta jos olisi hierontaa mennyt pyytämään 😁
Missä pammikha vaikutta nykyään? Somessa ainakin hyvät kuvat jos on sama tapaus.
Thai hierojille, se on aivan makuasia ninne menee panoille, ihan yhtähyviä kaikki ovat, luulisin ainakin niin olevan. Joku tykkää väljemmästä joku tiukasta, jos tyttö on jo synnyttänyt se on jo, tottakai väljempää.
Mahtava nuori tyttö taitavalla kielellä veskulla. Lähti ukkomiehen satsit liikkeelle alta aika yksikön.
Lähti ukko liikkeelle. Kyseessä leikattu thai ukko. Huhuh mitä kauheutta ja ja yäk
Nuori tyttö antava. Ei vaimo pärjää tollaselle.
Ootteko te ukot oikeesti sikoja
Puristi ihanasti teki hyvää. Vaimo laittamassa silläaikaa ruokaa.
No ei kyllä tuo ole totta.
Jos vaimo ei anna veskulle voi mennä aina tyydytettäväksi.
Mene sinne mistä tulit, äläkä tule enää koskaan takas
Kannattaa mennä sinne mistä paluuta ei ole enää. Eli Thaimaahan
Tänään taas thaihieromoon helpottaan paineita. Vaimo ei saa tietää.
On hyvä ja 200 E lisää.niin saa seksi
Lilli halpa tyttö, ei tarvitse hierontaa ottaa. Halvalla menee 70 € mieli iloiseksi ja kevyeksi.
Missä Lilli on?
Huomenna syntymäpäivä aina käynyt thai hierojalla, miettinyt meniskö pohjoiseen vai etelään päin, niin synttäreitä kun vietän, siellä kaikki kauniimpaa.
Näköjään voi otttaa koirankin mukaan, kunhan jättää sen oven ulkopuolelle hihnaan. Hihna kiinni oven toppariin. Mies tuli Lahdessa putiikista ja koira iloissaaan pyöri ja haisteli isäntänsä genitaalialuetta! Mahto olla hyvä hoito, kun koirakin piti lystiä.
Ehkä koira lupsutteli jämät kotona.
Vesijärvenkadulla, mutta missä? Siis naista.
Kysykää perusjuntilta, se tietää parhaat tytöt.
Korona linkoja, suurmarrkinoitten aikana oli sikana maksullisia netis ja varmaan suurin osa korana muijia
Kävin hyvän hierojan luona kotona jossakin Kiikkulassa,mutta loppuajasta hän alkoi haista vähän vanhalta silliltä,olisiko täällä Lahdessa oikeita uusia tyttöjä? Ja vielä oikeita hierojia.
Mikäs on tilanne vesijärvenkatu 36, ollu viime päivinä kiinni kun pitänyt käydä ,onko siellä muutakin kuin hieronta
Just saavuin lahteen eikä kokemusta mikä on hyvä paikka
Onko noissa paikoissa ollenkaan miehiä antamassa"hoitoa"? Kiinnostaa. Kertokaa jos tiedätte.
Tuli kotiini la- ennen kymmentä, eli aamukahvit. ... . Parintunnin päästä jatkettiin makkarin puolella, huolellista hommaa. Minun piti ihan ottaa siinä pienet nokkaunet, rupes niin raukasemaan, väsytti, sitten jaksoi taas.
Sitten jatkettiin keittiössä. Syötiin välillä. Monenlaista touhu aivan iltaan asti, eli melkein ilta- kahdeksaan, eikä se homma niin kallista ollut.
Alta kaksisataa - koko päivä, ruoka- ja parit kahvihetket - taukona. Hoikka ja mukava nainen. Ottasin sellaisen omaksi akaksikin. Ahkera touhuaja. Vanha- ei tahdo enää pysyä perässä, kaikessa tekemisessä. Hyvässä mielessä tapulteltiin vielä kuistilla, ennenkuin läksi.
Mistässä tämmöstä palvelua sait?
Minkäslaisia palveluita ja hintoja nykyään?
kalliiksi ovat käyneet
https://images.cdn.yle.fi/image/upload/w_1920,h_1440,ar_1.3333333333333333,dpr_1,c_fill/q_auto:eco,f_auto,fl_lossy/v1685797108/39-1124199647ae07c6a657
Hesassa on tunti 70 ja puolikas 40 ecua.
Markan ajoista nousseet, silloin tunti oli satasen.
Onks lahes Mitä näyttömispaikka esimerkiksi tai höyrystä
Suomi femisti huoralle kilpailija Näillä on parempi laatu hinta suhde
Mitä tommonen hieronta ilosel lopul nykyää maksaa ja onko paikka suosituksia heittää
2020 kävin Karjalankadulla. Ei hierottu mutta tehtiin vaan sitä. 120 euroa ja kumpikin laukesi.
viiskymppisiä muijia ja ilmoittavat olevansa 30v.
Jep, ja netissä kivat kuvat laittanu mutta kun astelet paikalle niin lörökollareissa ja hupparissa tullaa avaamaan ovi.
Aika homo eroottinen tämä koko aloitus.
Rautatienkadu thaikkulasta sain lutikoita,en mene toiste
Ne o tullu sinne tuolta 8b:stä
En ihmettele