Thaimaassa on nyt käyty liian monta kertaa peräkkäin. Ensi talvena suuntaamme Sri Lankaan koska Finnmatkat on taikonut valmiit pakettimatkat suoralla lennolla (anteeksi vaan omatoimimatkaajat :D )
Haluaisin kuulla mielipiteitä Thaimaan ja Sri Lankan kävijöiltä, plussia ja miinuksia kun näitä kahta maata vertaa keskenään ja toki muutenkin mielellään positiivisia kokemuksia ja vinkkejä Lankasta.
Kiitos :)
Vaihtelua Thaimaalle
lankarullat
1
279
Vastaukset 1
- soikasinkingi
Kollega kertoi, että Sri Lanka on erityisesti mieshomojen suosikkikohde. Tosin on Thaimaakin.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1711116
- 65906
- 86810
Mitä luulet
Mitä luulet kaivattusi ajattelevan sonusta? Onko jotain mitä haluaisit oikaista hänelle?72737- 46683
Vielä hyvinvointitalosta
Suurin osa pyhäjärvisistä on sivistynyttä fiksua porukkaa ja on täysin hankkeen kannalla. Nyt vain pieni äänekäs joukko78632- 62609
- 28585
Suhde sinuun on ollut yhtä draamaa
ilman draamaa ja suhdetta. 😅 Oikeasti ei naurata. Nainen, olet pitänyt minut pihdeissäsi. Tunne on välillä vahva ja su35585Luule ja ajattele minusta
mitä tykkäät nainen, olet ajat sitten antanut itsestäsi ihan omanlaisen kuvan.. 😅46579