Joo eli oon menossa ens vuonna seiskalle ja tykkään yhestä pojasta Ketä on mua vuotta vanhempi. Näin sen siis mun kaverin kaa ku seki oli sen kaverin kaa uimahallis. Siin tuli juteltuu sen pojan kaverin kaa ja kyseinen poika ei halunnu puhua koska hän oli varattu. No sit ku oltiin lähetty sieltä ni mä juttelin molempien kaa varmaan 2 tuntia. Sen jälkee en oo jutellu mun ihastukselle. Sitten kun menin superparkkiin yhtenä päivän niin kyseinen henkilö oli siellä. Me sitten juteltiin ja "kiusattiin" toisiamme salakuvaamalla. Illalla kun se meni 20.00 kiinni, hän tuli juttelemaan minulle snapchatissä ja juttelimme sitten 5 ja puoli tuntia… olen tunnustanut hänelle että tykkään hänestä, koska hän kysyi minulta. Ainakin 2 kaverianikin tykkää kyseisestä henkilöstä, mutta hän ei ainakaan tykkää toisesta.
MITÄ TEEN?
MITÄ TEEN?
Vastaukset 4
Vanhimmat
Jos poika on varattu hänen tulee itse päättää tyttöystävänsä ja sinun väliltäsi. Itse sun ei kannata häntä pakottaa eroamaan. Tutustukaa paremmin ni voit kysyä siltä sen tunteista sua kohtaan et onko teil koskaan mahiksia. Sori jos oli susta huonot ohjeet xd
Noi oli hyvät ohjeet :) poika sanoi että ei ole enää tyttöystävää mutta en sitten tiedä onko hänellä kuitenkin
Kiitos kuitenkin avusta ☺️
Tänään poika suuttui mulle että kerroin yhdelle tytölle että poika kertoi minulle että tyttö tykkää hänestä. Tää on jotenki tosi sekavaa mut ei mua haittaa koska poika kerää rahaa tytöiltä.