Seurusteleeko.....

Seurusteleeko Anne Kyllönen Toni Ketelän kanssa?
5359
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Ulkonäön perusteella kyseessä lienee jonkinlainen poikarakkaus ?

Äänestä
  • Ho hooo
    toi oli hyvä.

    Äänestä

Omien silmieni kertoman mukaan molemmat seukkaavat Juha Miedon kanssa.

Äänestä

Mun mielestä Kyllönen seurusteli , siis jutteli monien kanssa esim. toimittajan tenttasi häntä jne :) :)

Äänestä

Kainuussa ainakin on nähty annen liikkuvan jonkun kanssa ( siis miehen ), jos ketä kiinnostaa

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Teukkamac kirjoitti:

Seurusteleeko Anne Kyllönen Toni Ketelän kanssa?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu