Sääliksi käy tätä miestä

Vanhaa eukkoa joutuu naimaan, kyllä fiksummin tekisi kun matkaisi Pattayalle naimaan oikean ikäisiä tytsyjä.

http://www.iltalehti.fi/viihde/2016040221353322_vi.shtml
10168
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 10

Vanhimmat

Enemmän käy sääliksi Pattayalla olevia suomalaisia syrjäytyneitä alkoholisti-hikinenpälvikalju-ihrapatuja.

Äänestä

Tuhansia Suomen peräkammareissa esinahkaansa edes takas nostelevia syrjäytyneitä pattispoisseja kiinnostaisi tuokin nainen. Kun vaan saisi jotain naista edes joskus.

Äänestä
  • Näin kyllä Sanin laulamassa viime kesänä, seksuaalisessa mielessä ei kiinnostanut pätkääkään, liikaa ikää, eikä se nyt niin häävisti laulanutkaan.

    Äänestä

  • pälvipalvi kirjoitti:

    Näin kyllä Sanin laulamassa viime kesänä, seksuaalisessa mielessä ei kiinnostanut pätkääkään, liikaa ikää, eikä se nyt niin häävisti laulanutkaan.

    Häviääkö munan löystymisen myötä seksuaalinen mielenkiintokin?

    Äänestä

  • senikänenukko kirjoitti:

    Häviääkö munan löystymisen myötä seksuaalinen mielenkiintokin?

    Muna ei löysty niin kauan kun saa naiskennella nuoria tyttöjä.

    Äänestä

Hua Hinissähän nämä vallitsevat ikäerot ovat normaali arkea, milloin seitenkymppinen ihramaha vanhus kävelee 18 vuotiaan neitosen kanssa kuherrellen, rahasta neitonen tämänkin tekee, kun tietää, ettei miehellä ole stondannut kolmeenkymmeneen vuoteen ja mitään ei ensiyönäkään tapahdu.
Vastaan heitä kävelee vanha leskirouva, nuoren ladyboyn kanssa, koska miehiähän siellä ei enää ole.
Siinä kohdatessaan pariskunnat, auvoisasti hymyillen pysähtyivät ja vaihtoivat ihania kokemuksiaan paikallisista autuuden tuojista, valehdellen Hualaiseen tapaan toisilleen kuuden orgasmin viimeyöstä.
Se on sitä ihanan Huan antamaa onnea se!!!

Pattayalla ei tarvitse keksiä tällaisia höpötyksiä, koska kaikki tietävät, että siellä miehet säilyttävät miehuutensa ja kaikki tapahtuu todellisuudessa, onnesta posket punoittavina aamuisin neitoset lähtevät odottamaan seuraavaa yötä, viriilien tosimiesten kanssa. Samoin leskirouville on iästä riippumatta taattu miehisten miesten antamat, monien orgasmien yöt.

Äänestä
  • Vaikea uskoa että Pattayalla ne paskamahaiset läskit taksirengit panisivat mitenkään montaa kertaa jo senkin takia että sitä pientä ja ryppyistä munaa on vaikea löytää pyttipannulla rakennetun runsaan mahan alta. Toisekseen löysällä munalla ei paljoa juhlita.

    Äänestä

  • taxitarkastaja kirjoitti:

    Vaikea uskoa että Pattayalla ne paskamahaiset läskit taksirengit panisivat mitenkään montaa kertaa jo senkin takia että sitä pientä ja ryppyistä munaa on vaikea löytää pyttipannulla rakennetun runsaan mahan alta. Toisekseen löysällä munalla ei paljoa juhlita.

    Taxiteroillehan nämä ovat vain suuria unelmia, joista paksukaisen ei kannata edes haaveilla. Sellaista on Huasta palanneiden elämä.

    Äänestä

Eiköhän poika nopeasti tule järkiinsä...saattaahan Sani olla tietysti niin loistava suihinottaja että sillä saa pidettyä pojun aika kauankin!

Äänestä
  • Huassa ei tuota järkiintuloa vain tapahdu koskaan.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


entykkäävanhoista kirjoitti:

Vanhaa eukkoa joutuu naimaan, kyllä fiksummin tekisi kun matkaisi Pattayalle naimaan oikean ikäisiä tytsyjä.

http://www.iltalehti.fi/viihde/2016040221353322_vi.shtml

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu