Hei,
miten ihmeessä saan Elisan sähköpostissa veistivalikon pysyväksi. Tarkoitan sitä, että kun lähetän jollekin veistin ja saan vastauksen, ei ohjelma kero että on tullut vastaus. Vasta kun menen viestivalikoihin ja avaan sieltä kohdasta " näytä kaikki", näyttää sähköposti silloin tulleen viestin. Haluaisin että koko keskustelu olisi koko ajan minun nähtävillä kaikkinen vastauksineen.
Viestivalikko pysyväksi /Elisa
2
360
Vastaukset
Hei Töppökäyttäjä,
Kuulostaa siltä, että sinulla on jokin sähköpostiohjelma käytössä eli kannattaa tarkastaa kyseisen sähköpostiohjelman ohjeista, kuinka saat ilmoitukset saapuneista viesteistä sekä kuinka saat viestit ketjuiksi lähettäjän mukaan.
Jos käytät Elisan Webmailia (webmail.elisa.fi), tulee uusin viesti näkymään aina tummennettuna viestinä ja Saapuneet-kansiossa on lukemattomien viestien määrä ilmoitettu numerolla.
Laura / Palstatiimi
http://elisa.fi/palsta- Ekg
Hyvä, että Laura / Palstatiimi osallistuu keskusteluun koska minullakin on ihmeteltävää sähköpostista.
Tänään sähköposti ei lähtenyt vaan tuli viesti sisäisestä virheestä. Uloskirjautumisessa ilmoitettiin ettei yhteyttä saada.
Viesti oli kuitenkin lähetettyjen luettelossa kahteen kertaan.
Joskus viestiä avattaessa on avautunut kaksi viestiä! Samalla lukemattomien viestien laskurikin on alentunut kahdella. Nyt laskurissa on 1 lukematon, jota ei löydä mistään.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Purra hyökkää nyt suomalaisen duunarin kimppuun teettämällä mamuilla palkatonta työtä
Niinpä niin. Persut duunaripuolue, HAH. Joko alkaa kovapäisinkin persu älyämään, että persut ovat Suomen kansan vastain29111776Mitä hyvää rikkaiden hyysääminen Suomelle tuonut?
Minäpä vastaan: ei yhtikäs mitään, vaan pelkkää vahinkoa. Demareiden ansiosta Suomen valtio oli käytännössä vielä 1980-13910996Tytti Tuppurainen häpäisi Suomen epäisänmaallisella lausunnollaan USA:n ulkoministerille Rubiolle.
https://www.is.fi/politiikka/art-2000011816267.html Miksi Tytti Tuppurainen päästetään antamaan typeriä lausuntoja noin2396315Purra ehdottaa vaan Tanskan mallia, joka on erittäin hyvä malli
Purra ehdotti helmikuussa Suomeen Tanskan mallia, jossa maahanmuuttajilta vaaditaan työntekoa sosiaalitukien saamiseksi.2185162Kokoomusnuoret: Sosiaalitukien työvelvoitteen tulisi koskea kaikkia
Riikka Purra on esittänyt, että maahanmuuttajilta tulisi edellyttää palkatonta työtä sosiaalitukien vastineeksi. Kokoom1623637- 1743528
L/OVER ikuisesti minun
Aivan järkyttävä sarja. Ei voi olla katsomatta, mutta tuo omat muistot mieleen. Näyttelijät näyttelevät turhankin hyvin502463Mitä voisit miehenä tehdä?
Suojellaksesi kaikkia naisia ja että heillä olisi juuri sinun käytöksen takia edes vähän turvallisempaa. Mitä miehenä3291970Jyrki Linnankivi, Jyrki 69 - Goottirokkarista kirkonmieheksi Lappiin!
Jyrki Linnankivi eli Jyrki 69 on The 69 Eyes -rockyhtyeen vokalisti. Lauluhommien lisäksi hän sanoittaa, säveltää ja sov111807Onnea Maria ja Vilma Amazing Race -voitosta!
Maria Guzenina ja Vilma Vähämaa voittivat Amazing Race Suomi -kisan. Voiton hetkellä Guzenina paljasti, miksi valitsi Vi171695