Aika huvittavaa kun rouva vuosi sitten hehkutti että läskiä lähti 50.kiloo.....nyt on puolet tullu takas makkarat paisuu helmoista!;
raakel lignekk
trallallaass
13278
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 13
Vanhimmat
Ai...onks toi lignekk suurikin julkkis, kun oikein tänne piti kirjottaa.....mä en ole tollasta nimee kuullukkaa
Mtv aamu tv juontaja Lingel, joka joku vuosi voitti Tanssiii Tähtien kanssa kisan.
Mut en mäkään ymmärrä miks jonkun laihtumisesta/lihomisesta pitää tänne kommentoida.
No ei sano tuokaan nimi mitään......Tanssii tähtien kanssa kisan voitti kylläkin LIGNELL ja hänet kyllä tiedän
No sama muija kumminkin, katso Mtv 3 aamutv:tä joskus.
Ei kerkee aamuisin telkkaria tuijotella kun on parempaakin tekemistä
Niin kuin tänne kirjoittelu???
Sorry mut siihen aikaan kun olen tänne kirjoittanut ei tule mitään Mtv 3 aamutv:tä.......et taida itsekkään katsoa kun et aikoja tiedä :)
Akka on yhtä läski kun ennenkin ahneella on paskanen loppu kaikki tulee tuplana takasin taitaa donitsit taas maistua
Juu ihminen joka elää julkisuuden uutisoinnista , yhteiskunnassamme on muutamia joille lööpit tuovat elämisen mahdollisuuden .
Minusta hän on hyvännäköinen sellaisena kun on. Ihanan naisellinen. Hymy ja nauru herkässä ja luonnollista, ei sellaista väkisin naurua kuin joillakin on.
Kuppanen rusina ilman pakkelia
Täydellinen linssilude , yrittää roikkua julkisuudes saadakseen elantoa . Ihmeellistä että uutisoinnin arvoista on selluliitin mittailu .
Eiks tää keskustelu kuuluis "julkkikset" osastoon eikä paikkakunnat kun kyseinen henkilö ei oo edes Jyväskylästä.