kuka tietää

milloin feel-kirja ilmestyy suomeks?
4740
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Mulla ei oo mitään tietoo millon ilmestyy suomeksi jos ollenkaa.!?
Ite hankin kirjan heti kun se ilmesty englanniksi.Ei menny ku pari viikkoa kun sen sai luettua,suosittelen kyllä lukemista.Mahtava kirja!

Äänestä
  • se oo ilmestyny jo?

    Äänestä

  • feel kirjoitti:

    se oo ilmestyny jo?

    Sehän kiva jos näin on...ite en oo kyllä missään nähny tätä kirjaa suomeksi kirjoitettuna...

    Äänestä

  • feel kirjoitti:

    se oo ilmestyny jo?

    Sehän kiva jos näin on...ite en oo kyllä missään nähny tätä kirjaa suomeksi kirjoitettuna...

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


robbiina kirjoitti:

milloin feel-kirja ilmestyy suomeks?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu