Pienelle etsin nimeä! Sisaruksien nimet ovat Charlotta ja Cindy.
C:llä alkava nimi tytölle?
24
349
Vastaukset
- kkkiiiaaaa
Vaikka Charity tai joku Charlotte :3
- nimetönnimimerkki1
Hänen toisen lapsensa nimi on Charlotta, Urpo -.-
Tämmöset ihmiset ovat joskus kyllä tosi ärsyttäviä.. :3 - kkkiiiaaaa
Sinun ei tarvitse olla töykeä nimetonnimimerkki1 ☺
- ljhlhhj
Charity, joo. Tai Cyväntekeväisyys
- vaikkapas
Cesilia
- lisää_ehdotuksia
Claudia
Camilla
Cecilia - percillllll
ai kauhee mitkä nimet huh huh...no lapset ei voi vanhempiaan valita eikä heidän ajatuksiaan... siis oikeesti.. säälikää edes lasta...hyi hyi
- muutamiaaaa
hyviä; Cunt, cürpâ, Cacciatore, Cürapershe
- huik
Celeste
- hgfjgjfkfh
Cisco
- tervetere
Carla, Christa...
- taaadaa
CELIA, CARLA, CRISTA
- Shooterr
Cum (vähän kuin Kim, mutta harvinaisempi). Lennokas nimi!
- gryeryu
Cysta
- Ceijo-Cullinen
Clitoris
- zjoojoojoojoo
Crap
- kiiitooosss
Canister
- Paris-Hilton
Closette
- Mammy-maman
Hirveesti vastustetaan kamalia mamuja, ja korostetaan suomalaisuutta ja ollaan niin isänmaallisia, mutta lapsille pitää antaa ulkomaankuuloiset nimet, se on niinku hienoa. Camilla Kemppainen, Christel Peltonen, Catharine Heinonen, hienolta kuulostaa, ja jos tytär vielä menee naimisiin jonkun ruotsalaisen nimen kanssa, niin ajatella, kuinka hienoo: Camilla Carlsson, Christel Persson, Catharina Henriksson, oi kulta!
- fewewtwyer
Yleissivistys haloo, saatanan mulkkunaama! 1) Kato ne suomalaisuuden korostajat on ehkä eri tyyppejä ja 2) suomenruotsalaisissa nimissä C on ollut aina yleinen.
Vitun natsiuuno, pitäiskö suomebn olla joku vitun monokulttuuri? Ja kun et nyt totakaan sanaa ymmärrä, niin sovita haulikonpiippu suuhusi ja vedä liipasimesta niinku Tony mulkku-Halme.
- Huhtikuu53
Clarissa,Clarisse
Cecilia, clara/claara ,clarissa , crista ,carol , carmen , camilla ,
- niminörtti7
Camilla/camille
Chandra
Chandrea
Carolina
Calliope
Cassantra
Celoste
Cecilia
Calasta
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ikävöin sinua kokoyön!
En halua odottaa, että voisin näyttää sinulle kuinka paljon rakastan sinua. Toivon, että uskot, että olen varsin hullun513545Näen jatkuvasti Sompasaunalla alastomia miehiä ja naisia
jotka menevät siihen viereiseen rantaan myös uimaan alasti. Sompasaunat on siis Mustikkamaalla Helsingissä, ja kuljen si1082337Kova karman laki
Karman lain kautta pahantekijä tehdessään pahaa toteuttaa koston ja rangaistuksen sille jolle pahaa on tehty. Tämä tarko5922266Päivieni piristys, missä olet?
Toit iloa ja valoa mun elämään ☀️ Nyt mennyt kohta viikko ettei ole nähty. Kaipaan nähdä sua silti ja pelkään vaikka tei192016- 201638
Jos sinä olisit pyrkimässä elämääni takaisin
Arvelisin sen johtuvan siitä, että olisit taas polttanut jonkun sillan takanasi. Ei taida löytyä enää kyliltä naista, jo431638KALAJOEN UIMAVALVONTA
https://www.kalajokiseutu.fi/artikkeli/ei-tulisi-mieleenkaan-jattaa-pienta-yksinaan-hiekkasarkkien-valvomattomalla-uimar731635Helena ja Mikko Koivun ero jatkuu edelleen ja loppua ei näy.
Voi eikä, miksi menee noin vaikeaksi avioero ja sopua ei tää ex- pari vaan saa.1361502- 281436
Millainen kaivattusi luonne on?
Millaisia luonteenpiirteitä arvostat kaivatussa? Oletteko samanlaisia luonteeltanne?921401