Helmut

Jaajo

Kirjoitappa sellainen tarina missä on naislääkäri hoitsu ja vastaanotolle tuleva tyttö.se olisi aidosti erilainen kuin edellisesi.

2

4715

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Kohl

      Tosiaan ota joku Helmutin tarina, copypastea se wordiin, sitten replacetat henkilön nimet toisiksi. Esim. Keijosta tulee Tiina tai toistepäin (toi oli vain esimerkki). Sitten vielä vähän modifointia sukupuoliviittauksiin ja avot. Helmutin tarinat ovat samaa toistoa tarinasta toiseen, mitään uutta tai yllättävää niistä ei löydy. Kun olet lukenut yhden, toista ei tarvitse.

    • Manu

      Milloin on tulossa lisää, Helmut? Toivon mukaan pian. Voisit vaikka jatkaa noita edellisiäsi.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Arman Alizadin viesti puna-aktivisteille: "Pitäkää lärvinne nytkin kiinni"

      Arman Alizad kritisoi vasemmiston kaksinaismoralismia. Iranissa syntynyt suosikkijuontaja Arman Alizad pakeni perheensä
      Maailman menoa
      440
      5671
    2. Kelekkakisat

      Mikä vakava onnettomuus sattunut kisoissa. On peruttu koko kisat. Pelastuskopteri näytti käyvän paikalla.
      Nivala
      9
      3884
    3. Minja Koskela nostanut vasemmistoliiton kannatuksen ennätykseen

      Koskela valittiin puolueen johtoon lokakuussa 2024, ja silloin Ylen kysely antoi puolueelle 9,3 prosentin kannatuksen.
      Maailman menoa
      186
      3445
    4. Antti johtaa Petteriä jo 7,1 prosenttiyksiköllä

      Tällä menolla sdp menee kokoomuksesta kierroksella ohi jo tällä vaalikaudella. https://yle.fi/a/74-20213575
      Maailman menoa
      98
      2931
    5. Kuinka pitkä välimatka

      on teidän kotien välillä?
      Ikävä
      71
      2318
    6. Eikö me voitais

      Vaan harrastaa seksiä kun muusta ei tule mitään
      Ikävä
      45
      2284
    7. Hotelli kainuu

      Mietityttää, hotelli Kainuussa, se, että asiakkaat voivat valita ketä saa olla ja ketä ei, Illan aikana asiakkaina!
      Kuhmo
      55
      2235
    8. Mistä kehon osasta

      Pidät minussa eniten?
      Ikävä
      92
      1977
    9. Pitäis vaan lopettaa

      Sinun kanssa yhteydenpito. Alkaa vaan haluamaan enemmän ja tuskin lopulta mikään kohtaisi. Ja ikävä vaan kasvaa ja lähei
      Ikävä
      12
      1691
    10. MTV: Vappu Pimiä lataa yllättävän kommentin Helena Puolakasta: "Eihän Helena Puolakkakaan..."

      Miten Vappu Pimiä pärjäsi mielestäsi MasterChef-tuomarina? Pimiä aloitti MasterChef-tuomarina uudessa pestissä. Nyt Pim
      Tv-sarjat
      17
      1563
    Aihe