Sector alarm osti sitten molemmat puljut. Alkaakohan tiimi tekemään kohta tulosta ja mahtaako gayforass päästä eroon osaamattomista turhakkeista konttorin puolella?
G4S ja Turvatiimi myyty.
7
590
Vastaukset
- vartijapate
Eiköhän tule jonkinasteinen puhdistus ja uusi yhtiö koittaa myös päästä tappiollisista kohteista eroon.
- jdjfdjfdhjdf
Ja YT ruletti lähti käyntiin. Herroilla on hirveä selkäänpuukotuskilpailu käynnissä, ja vajaata listaa tekevät saa elää pelko perseessä.
- ex-vartija
Kaikille tiimin pomoille potkut vaikka olisi vastaavanpaprut takataskussa.
Uuteen avarn s pätevät henkilöt töihin.
- Horppijä
Kumpikin firma on ollut surkeasti hoidettu ja täysin ilman strategiaa. Meinaa itku tulla kun lukee esimerkiksi turvatiimin blogia, jossa selitetään "tulevaisuuden visioita" noin 15 vuotta myöhässä.
- kuppikuumaa__
Vähennystarve Turvatiimi 120 G4s 180
Onhan tuo nyt selviö, samat herrat siellä kuitenkin keikkuu uudessa yhtiössä ja käytännössä mikään ei muutu.
https://www.youtube.com/watch?v=NB-ue5yazD4 - Artosatayksi
https://youtu.be/RradOrYKF8U
Turvatiimin pojat matkalla VOKkiin - Kenttäsika
Kukahan siellä toimistolla on osaamaton turhake? Ketä edes tunnet sieltä? Hyvähän se on huudella!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Riikka vie Suomen kohta ykköseksi työttömyyskisassa
Espanja: 10,5 % Suomi: 10,3 % Ruotsi: 9,3 % Kisa on tiukkaa, mutta Riikalla hyvä draivi päällä. Vasemmistolaisen päämin1392803Miten juhlitte ensi lauantaina?
Se on kalenteriin merkitty juhlapäiväksi, niin sitä kai kuuluu juhlia.2622449Kumpaan rahat, mummojen vaippoihin vai Nalle WahIroosille?
JOS siis sinä saisit päättää?261466Suomen veroaste 5 %-yks liian matala
Palauttamalla kokonaisveroaste 1990-luvun tasolle saadaan hyvinvointivaltion palvelut rahoitettua ilman velan ottoa.351442- 1211172
- 1081133
Uudestisyntyminen ei tapahdu kasteessa
Tässä Apostolien tekojen kohdassa näemme, että Filippus julisti hoviherralle ensin evankeliumia ja kuulusteli sitten tar2041043Ryöstö Punkaharjulla
Punkaharjun k-market ryöstetty tänään keskellä päivää, ketä lie asialla? Poliiseja ainakin pörrää ympäriisee131002Lasse Lehtonen on yhtä aikaa sairauslomalla ja työmatkalla
Kelan johtaja näyttää vötkyilyn mallia, otti sairaslomaa ja lähti Brysseliin sitten ryyppäämään! 😂 Kelan pääjohtaja La58896Evoluutioon ja alkuräjähdykseen uskominen vaatii todella vahvaa uskoa
Että tyhjästä syntyi ja kehittyi kaikki se mitä näemme ympärillämme.297867