Tuntematon lähettäjä: Tässä viestissä ei ole sisäl

Kun klikkaan lähettäjää muuttuu se tuntemattomaksi lähettäjäksi. Avaa viestin niin siinä lukee tässä viestissä ei ole sisältöä. Mitä pitäisi tehä?

10

1272

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Vaihtamalla-paranee

      Pitäisi vaihtaa sähköposti toimivaan.

    • Eitoimieitoimieitoimi

      Koska korjaatte asian? Suomi24 ylläpito vastatkaa kiitos! Tässä viestissä ei ole sisältöä. Taas ongelmia suomi24 postissa.

    • tuskastunut1234567

      Minulta on kadonnut yllä mainitulla tavalla kanssa meilien sisällöt ja jotkin saapuneiden kansiot ja alikansiot ovat yksinkertaisesti ihan tyhjiä ! Missä vika ?

      • tuskastunut1234567

        äskettäin lähetin sähköpostin ... ilmoitti, että viesti lähetetty, mutta sitä ei voitu tallentaa lähetetyt-kansioon.


    • Sähköpostista hävinnyt 1,5kk viestejä
      -Avaa postia:Lähettäjä tuntematon, Tässä viestissä ei ole sisältöä
      -Luonnokset hävinnyt
      -Roskakori 82 viestiä, kun avaa niin kaikki sarakkeet tyhjiä

      Tehkää nyt helvetti jotain asian eteen !!!!!!!!!!!!!!!!!!

    • Puhelimen sähköpostilla näkyy viestit mutta esim Chromella tai IE:lla joka viestissä lukee tässä viestissä ei ole sisältöä.

    • Sama täällä.

    • Meitsi2016

      Hei, Sama tilanne; kun klikkaa viestiä se muuttuu tuntemattoman lähettämäksi. Kaikkien sähköpostiviestien sisältö kadonnut!!!!!?

    • epätietoinenjapettynyt

      Samoin otsikot näkyy! Posteissa ei sisältöä. Ei voi olla näin, eletään vuotta 2016, ja tietokonetta ja sähköposti ei keksitty eilen. Mitä jos posti, verottaja, pankki, valtio, tai joku muu instituutio ilmoittais, että kaikki tietosi ja viestisi ja historiasi on poissa, eli sinua siis ei olisi enää olemassa. Kiitos SUOMI24. Laitoin jo eilen viestiä ylläpitoon katsotaan koska vastaava, perjantaina viestien sisältö vielä näkyi. Tosin kun yritin lisätä viestiin kuvia se ei onnistunut.

    • Täällä sama ongelma! Grrrrrrrr!

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Laitetaas nyt kirjaimet tänne

      kuka kaipaa ja ketä ?
      Ikävä
      181
      11307
    2. Pieni häivähdys sinusta

      Olet niin totinen
      Ikävä
      57
      5392
    3. Taas ryssittiin oikein kunnolla

      r….ä hyökkäsi Viroon sikaili taas ajattelematta yhtään mitään https://www.is.fi/ulkomaat/art-2000011347289.html
      NATO
      46
      2627
    4. Missä olet ollut tänään kaivattuni?

      Ikävä sai yliotteen ❤️ En nähnyt sua tänään söpö mies
      Ikävä
      38
      2311
    5. Vanha Suola janottaa Iivarilla

      Vanha suola janottaa Siikalatvan kunnanjohtaja Pekka Iivaria. Mies kiertää Kemijärven kyläjuhlia ja kulttuuritapahtumia
      Kemijärvi
      13
      1811
    6. Valtimon Haapajärvellä paatti mäni nurin

      Ikävä onnettomuus Haapajärvellä. Vene hörpppi vettä matkalla saaren. Veneessä ol 5 henkilöä, kolme uiskenteli rantaan,
      Nurmes
      44
      1735
    7. Tiedän kuka sinä noista olet

      Lucky for you, olen rakastunut sinuun joten en reagoi negatiivisesti. Voit kertoa kavereillesi että kyl vaan, rakkautta
      Ikävä
      38
      1393
    8. Känniläiset veneessä?

      Siinä taas päästiin näyttämään miten tyhmiä känniläiset on. Heh heh "Kaikki osalliset ovat täysi-ikäisiä ja alkoholin v
      Nurmes
      37
      1319
    9. Tulemmeko hyvin

      Toimeen ja juttuun keskenämme? Luulen, että sopisit hyvin siihen ☀️ympäristöön, paljon kaikkea erilaista.♥️mietin tätä s
      Ikävä
      6
      1226
    10. Otavassa tapahtuu!

      Rakennuspalo, yläkerta tulessa. Henkirikosta epäillään. Tiettyä henkilöautoa etsitään, minkä mahdollinen epäilty ottanut
      Mikkeli
      26
      1179
    Aihe