ja rauhaa korville. Millä roskakorin saa tyhjennettyä äänettömästi?
Ajankulua
yöhön
8326
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 8
Vanhimmat
kokeileppa ottaa äänet pois
Win2000, englanninkielinen.
Haluaisin pois pelkästään tuon typerän tyhjennyspiippauksen roskakorista, muut äänet saisivat mielellään jäädä :)
Mene Control paneliin ja sieltä Sounds, speech, and audio devices. Sieltä change the sound scheme.
Sieltä pystyt muuttamaan tai poistamaan sen äänen.
vastaus tuli esille vasta nyt kun vastasin ensimmäiseen?
sillä tavalla Suomi24 karsii palstoiltaan turhat kirjoittelijat. Vain sitkeimmät sissit jaksavat enää vastailla kysymyksiin, kun yhden viestin perille meno saattaa kestää 20 sekuntia, mutta sen vaivannäön jälkeen se ei kuitenkaan välttämättä näy. Tai saattaa olla ettei viesti mene perille ollenkaan.
Asiakaspalvelua nääs.
Moi!
Vaihdappa esitystapaa sieltä ylhäältä oikealta saattaa auttaa.Mulla ainakin.
ja ääni ON poissa.
Hyvää tämä palvelu ainakin on, kiitos!
Tiedän tuonkin, mutta kyllä viestit on oltava nähtävillä sillä ykkösellä, joka ihmisllä kuitenkin on oletuksena, jotta voi nopeasti selata mitä on tullut ja keneltä. Monta viestiä jää lukematta, kun ei niitä siinä näy.
Toisaalta on sattunut sellaistakin - joinakin aamun varhaisina tunteina - ettei viesti näy millään esitystavalla. Eli ei mene perille ollenkaan.