Uskallanko käyttää ilmaispuhdistusedun hyväkseni.
F-Secure Booster
Pelkääjän_Paikka
295
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 2
Vanhimmat
Mutta ei sillä oikein mitään tee, kun maksaisit niin saat toimivan ratkaisun mutta kyllä se ilmainenkin on turvallinen eikä pilaa tai riko mitään
Suorastaan vastenmielinen ohjelma tuo Booster. Vastaavan tyyppisiä hömppäohjelmia mahtuu 13 tusinaan. Jos Booster väitteensä mukaan esim. tipauttaa koneen virrankulutusta 90%, niin koneella on jokin todella iso ongelma ja Booster lähinnä lakaisee sen maton alle.
Tuo "silppuri" (file shredder) on minusta ainoa järkevä ominaisuus tuotteessa, ja sillekään ei ole käyttöä lähellekään kaikilla. Kaiken muun voi hoitaa Windowsin ja ohjelmien omilla työkaluilla ja asetuksilla.