puuaidan teko omakotitaloon

onko kellään hyviä kokemuksia rakennusmiehistä,jotka tekisivät omakotitaloon puuaitaa tontin ympärille
2106
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Minulla on hyviä kokemuksia aidan rakentajista. Mukavia ja päteviä olivat.
Aita kestänyt kuosissaan jo lähes 10 vuotta.

Äänestä

Naapurilla ei ollut ihan hyvin, teki aidan huonoilla/väärillä ruuveilla niin seuraavana vuonna laudat tippui kun puu turpoaa ja katkoo sopimattomat kiinnitys ruuvit ;)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kylläste kirjoitti:

onko kellään hyviä kokemuksia rakennusmiehistä,jotka tekisivät omakotitaloon puuaitaa tontin ympärille

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu