Erikoisasiantuntija

Minkähän vuoksi jätkiä hymyilyttää, kun eräs Pro erikoisasiantuntija puhuu naisista?
493
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Kyl se tosiaan hieman hymyilyttää joka kerta.

Äänestä

Kantsis varmaan sitte lopettaa se naisista puhuminen, jos se niin toisia hymyilyttää.

Äänestä

Onkos se noin niinkun miesten mies.

Äänestä
  • Jos on niin tulis vaan reilusti kaapista ulos, eikä kehuskelis niillä naisjutuillaan. Eikös se olis rehellistä?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


tarolainen kirjoitti:

Minkähän vuoksi jätkiä hymyilyttää, kun eräs Pro erikoisasiantuntija puhuu naisista?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu