VAPPU merenrantamökillä, vain 390 euroa (1 h HKI)

Rantamökki

Vuokralle tarjotaan Skitunäsin merenrantahuvila Pyhtäällä, vain noin tunnin ajomatkan päässä Helsingistä. Skitunäsin merenrantahuvila on viehättävä hirsinen mökki, johon majoittuu tarvittaessa jopa 12 henkilöä. Huvila sijaitsee aivan meren rannalla Pyhtäällä, Kotkan ja Loviisan välissä. Mökkissä on runsaasti tilaa perheille ja juhlien järjestämiseen ja ruohoinen piha on ihanteellisinen myös kesäjuhlien järjestämiseen ja lasten leikkeihin.

Huvilassa on 3 makuuhuonetta alakerrassa ja yksi makuualkovi saunan yläpuolella. Alkoviin käynti ulkoterassilta tikkaita pitkin. Huvilassa on myös kookas parvi, jossa neljä yksittäistä sänkyä ja biljardipöytä. Alakerran isossa olohuoneessa on takka, kaksi mukavaa sohvaa ja kaunis merinäköala ikkunasta.

Talo on lämmin ja se sopii lomailuun ympäri vuoden. Ilmalämpöpumpusta lämpötila voidaan säätää halutuksi talvella ja kesällä.

Keittiössä on kaikki mitä tarvitset; runsaasti astioita, vedenkeitin, leivänpaahdin ja iso astianpesukone. Ruokailutilassa on istumapaikat 10 henkilölle.

Huvilan pihalla on grillikota, johon sopii 10 henkilöä istumaan ja nauttimaan nuotion ääressä. Penkeillä porontaljat lämmittävät kylminäkin iltoina.

Meren meillä on laituri ja uimaportaat. Ranta on luonnonhiekkainen, pyöreiden kivien peittämä ranta. Laiturin päässä on luonnonhiekkainen melko kova merenpohja.

Äkkilähtötarjouksena vappu vuokrataan hintaan 390 euroa. Varaa heti oma lomasi!

http://www.kotteria.com/skitunasin_vuokramokki.html
[email protected]
0400534269

0

95

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000

      Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

      Luetuimmat keskustelut

      1. Kalajoen hukkuneet pojat olivat tummaihoisia

        Jälleen kerran, hukkuneet tai heikon uimataidon vuoksi vaaraan joutuneet olivat muita kuin suomalaisia. Turha viisastell
        Maailman menoa
        207
        4586
      2. Sinä eräs, pyydän......

        AUTA mua ole kiltti. Ei mun takia vaan.... Miten saan sut kiinni?
        Ikävä
        186
        2561
      3. Nimikirjaimet

        Kuka kaipaa ketä 🥰
        Ikävä
        67
        1512
      4. Minkä asian haluaisit muuttaa kaivatussasi?

        Mikä kaivattusi luonteessa tai ulkonäössä ärsyttää sua?
        Ikävä
        96
        1210
      5. VOI TÄTÄ ILON

        JA ONNEN PÄIVÄÄ 😂
        Tuusniemi
        125
        1119
      6. Jos kaivattusi on perääntynyt lähestyessäsi

        jossain tilanteessa, ymmärrätkö miksi hän saattoi tehdä sen?
        Ikävä
        104
        1106
      7. Mies, ajattelemmekohan toisiamme juuri nyt?

        Olet mielessäni, vanhempi mies
        Ikävä
        71
        1061
      8. Kohta katson sun kuvaasi

        ja päästän ajatukseni liitämään. Jo kuvasi näkeminen rauhoittaa, ja pistää hyrräämään vähän muutakin. Ihanan kaunista sa
        Ikävä
        9
        1032
      9. Ahneus iski Fazeriin, suklaalevy kutistuu 180 grammaan

        Kun mikään ei riitä. Shrinkflaatio. Mitä isot (Marabou) edellä, sitä pienet (Fazer) perässä. Pienikin voi siis olla a
        Maailman menoa
        131
        1017
      10. Bim bom ovikello soi!!

        Mitä tekisit jos kaivattusi ilmestyisi ovesi taakse?
        Ikävä
        107
        977
      Aihe