Vuokralle tarjotaan Skitunäsin merenrantahuvila Pyhtäällä, vain noin tunnin ajomatkan päässä Helsingistä. Skitunäsin merenrantahuvila on viehättävä hirsinen mökki, johon majoittuu tarvittaessa jopa 12 henkilöä. Huvila sijaitsee aivan meren rannalla Pyhtäällä, Kotkan ja Loviisan välissä. Mökkissä on runsaasti tilaa perheille ja juhlien järjestämiseen ja ruohoinen piha on ihanteellisinen myös kesäjuhlien järjestämiseen ja lasten leikkeihin.
Huvilassa on 3 makuuhuonetta alakerrassa ja yksi makuualkovi saunan yläpuolella. Alkoviin käynti ulkoterassilta tikkaita pitkin. Huvilassa on myös kookas parvi, jossa neljä yksittäistä sänkyä ja biljardipöytä. Alakerran isossa olohuoneessa on takka, kaksi mukavaa sohvaa ja kaunis merinäköala ikkunasta.
Talo on lämmin ja se sopii lomailuun ympäri vuoden. Ilmalämpöpumpusta lämpötila voidaan säätää halutuksi talvella ja kesällä.
Keittiössä on kaikki mitä tarvitset; runsaasti astioita, vedenkeitin, leivänpaahdin ja iso astianpesukone. Ruokailutilassa on istumapaikat 10 henkilölle.
Huvilan pihalla on grillikota, johon sopii 10 henkilöä istumaan ja nauttimaan nuotion ääressä. Penkeillä porontaljat lämmittävät kylminäkin iltoina.
Meren meillä on laituri ja uimaportaat. Ranta on luonnonhiekkainen, pyöreiden kivien peittämä ranta. Laiturin päässä on luonnonhiekkainen melko kova merenpohja.
Äkkilähtötarjouksena vappu vuokrataan hintaan 390 euroa. Varaa heti oma lomasi!
http://www.kotteria.com/skitunasin_vuokramokki.html
[email protected]
0400534269
VAPPU merenrantamökillä, vain 390 euroa (1 h HKI)
Rantamökki
0
91
Vastaukset
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 856483
Useita puukotettu Tampereella
Mikäs homma tämä nyt taas on? "Useaa henkilöä on puukotettu Tampereen keskustassa kauppakeskus Ratinan lähistöllä." ht2905454Kuka rääkkää eläimiä Puolangalla?
Poliisi ampui toistakymmentä nälkiintynyttä eläintä Puolangalla Tilalta oli ollut karkuteillä lähes viisikymmentä nälkii984151- 522900
- 272874
- 1202093
Meneeköhän sulla
oikeasti pinnan alla yhtä huonosti kuin mulla? Tai yhtä huonosti mutta jollain eri tyylillä? Ei olisi pitänyt jättää sua472030Lähetä terveisesi kaipaamallesi henkilölle
Vauva-palstalta tuttua kaipaamista uudessa ympäristössä. Kaipuu jatkukoon 💘991767- 721301
PS uusimman gallupin rakettimainen nousija
https://yle.fi/a/74-20170641 Aivan ylivoimaisesti suurin kannatuksen nousu PS:lle. Nousu on alkanut ja jatkuu 2 vuoden1591151