Eli voisko joku neuvoa miten tossa pystyy hyppäämään pitkälle itse en ymmärrä noita näppäimiä sen kyllä tiedän että hiirellä pitää napsauttaa eli voisko joku antaa vinkkejä?
Vastaukset 5
- sampomambo
paina hiirestä molempia saman aikaisesti siinä hyppyrin päässä
- wedf
Kiitos kovasti!!!! Nyt lennetään jo pidemmälle
- kalui
elikkä pitäis päästä pitkälle.... paina hyppyrin nokalla molempia hiiren näppäimmiä.... säädä ilmalento asento sopivaksi(lentäjän pää on vähän suksia ylempänä sivu profiilista) liikuttamalla hiirtä ylös alas... sit vaaa alas tulo... pitäis onnistuu.. eiku harjottelemaan!!!
- Abza
ajoita ponnistus oikein. klikkaa molempia oikeata ja vasenta samaan aikaan ponnistaessasi(hiiren painikkeita). kun olet ponnistanut, vedä hiirtä itseäsi päin niin että ukkeli menee hyvään lento asentoon, kypärä hiukan yli suksien.. liikettä tarvii jatkaa ja korjailla hiiren kanssa ylös ja alas. kun olet lähellä maankamaraa klikkaa jompaa kumpaa näppäintä tekee telen. ja jos tulee pitkä ja venyät sen pitkälle niin molempia kun painaa nii tulee tasajalkaalastulo. ok?
- DSJ4 FANITTAJAAA
https://www.facebook.com/pages/DSJ4-Fanpage/335261593246349 TYKKÄILKÄÄ DSJ4 SIVUSTA!!!!!
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1271279
- 801164
- 77641
Taiteiden yö
Kuhmon taiteiden yössä tapahtui. Tsat satss saaatts... Ja Sammon takoja... Tsat satss saaatts...9588- 21566
- 47523
- 44495
Nainen, onko se nalle hehkuttelija poistunut keskuudestamme?
Ei ole näkynyt, joten onkohan. R.I.P :/115479- 41462
- 17460