Massage1234

Tattijumppa

Pettymys khao lak kannattaako ottaa hieronta rannalta? Joopa joo viimme reissulla melkein joka hieronta paikassa tarjottiin seksiä,eihän siinä mitään mutta kun en tarvi.

3

313

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Tiedän ettei tähän pitäisi vastata.
      Itse olen käynyt khao lakissa hieronnassa pitkälle toistasataa kertaa. Olen ollut useasti hieronnassa kaksikin tuntia yhden hinnalla. Minulle on toinen hieroja syöttänyt vesimeloonia, ananasta jne, samaan aikaan toisen hieroessa. Minulle on tarjottu eväitä jne. Joskus olen saanut myös hieronnan ilmaiseksi. Monta muutakin ikimuistoista juttua on tapahtunut. Puhun auttavasti thaita, matkustan yksin. Hyvästä hieronnasta jätän tippiä. Olen myös tarjonnut juomia ja ruokaakin. Käyttäydyn taatusti kohteliaasti, ja kunnioittavasti heitä kohtaan.

      Ikinä minulle ei ole ehdotettu happy endiä hieronnassa khao lakissa. Toki tiedän mistä sellaisen voisi saada.

      Myöskin khao lakissa aina se tunnin hieronta on kestänyt tunnin... vähintään. Yksi poikkeuskerta tosin löytyy.

      Ainoat asiat joista olen hierojien kanssa hieronnasta väitellyt on olleet:
      selluliittihieronta: Minulla kuulemma ei selluliittiä ole, niin en saanut hierontaakaan.
      jalkahoito: Minulla ei kuulema ole kovettumia jaloissa, niin en saanut sitäkään.
      Mut nekään eivät ole olleet hieronta-ajasta pois. Kieliposkella niitä pyysinkin, kun tarkoitus oli käydä koko lista läpi.

      Toki huonojakin hierontoja olen khao lakissa saanut, ettei pelkkää suitsutusta ole. Huonoa kohteluakin. Mut niissäkään ei tarjottu.

      Kovin erilaisia kokemuksia siis aloittajan kanssa.

      • eimikäänpakko

        Kyllä minullekkin on sitä tarjottu muutaman kerran khao lakissa,mutta kieltäytyy kohteliaasti niin kyllä ovat rauhaan jättäneet.


      • farangi1
        eimikäänpakko kirjoitti:

        Kyllä minullekkin on sitä tarjottu muutaman kerran khao lakissa,mutta kieltäytyy kohteliaasti niin kyllä ovat rauhaan jättäneet.

        joo kyllä näin on että khao lakissa sitä tarjotaan,mutta ei sitä tarvi nyt pelkäämään ruveta :)oon kuitenkin siellä sen puolivuotta asunutkin.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Eli persujen rääkyminen Marinin hallituksen velanotosta oli sitä itseään

      "Valtiovarainministeriön mukaan Marinin hallitus lisäsi valtion pysyviä menoja 3 miljardia eikä 11 miljardia euroa." El
      Maailman menoa
      147
      6774
    2. MTV3 - Auerin poika todistaa videolla, miten Anneli pahoinpiteli lapsia!

      Kello 10.04 – Ainakin kerran viikossa se löi. Löi muitakin sisaruksia, mutta ei isosiskoa. Nuorinta siskoa en ole nähny
      Henkirikokset
      63
      5883
    3. Orpon hallitus paskoi kaikki hommat

      ja "yllätäen" ilmestyi raportti Marinin hallituksen tuhlailusta, raportti tuli kuin TILAUKSESTA.
      Maailman menoa
      88
      4529
    4. NO NIIN! Nyt on sitten prinsessa Sannan sädekehä lopullisesti rikottu

      narsistia ei kannata enää kuin ne fanaattisimmat kulttilaiset, jotka ovat myös sitä Suomen heikkoälyisintä sakkia. Kun
      Maailman menoa
      100
      4456
    5. Kansa haluaa Marinin hallituksen takaisin ja Orpon pois

      Suomen kansa on nyt ilmoittanut millaisen hallituksen Suomi tarvitsee. "Suomalaisten suosikki seuraavaksi hallituspohja
      Maailman menoa
      159
      4263
    6. Mikä piirre kaivatussa on sinulle se juttu?

      Tunnetko kaivattuasi vai onko hän haavekuva, jota et edes tunne? Joskus tää asia ei ole niin selvää.
      Ikävä
      94
      1650
    7. Tylsille treffeille

      Hiljaisen ukon kans nuotiolle?
      Tunteet
      402
      1536
    8. Anteeksi kaikesta...

      Olin tosi hölmö...
      Ikävä
      82
      1359
    9. HihhuIi-Päivi täpinöissään Viktorin tapaamisesta

      Eiköhän nyt kaikille ole vihdoin selvää kenen joukoissa tämäkin putinisti seisoo. https://www.iltalehti.fi/politiikka/a
      Maailman menoa
      30
      1345
    10. Onko kaivattusi muuttunut sinä aikana

      Kun olet hänet tuntenut? Jos, mihin suuntaan? Mistä epäilet muuttumisen johtuneen?
      Ikävä
      42
      1122
    Aihe